TELEFON NUMARASINA REKOR FİYAT!!!

• Konbuyu başlatan MEDİHA1
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde MEDİHA1 tarafından oluşturulan TELEFON NUMARASINA REKOR FİYAT!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,189 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı TELEFON NUMARASINA REKOR FİYAT!!!
Konbuyu başlatan MEDİHA1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Feveran Estomp
M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
666 66 66

Katar'da düzenlenen müzayede ile bir telefon numarası rekor fiyata satılarak Guiness Rekorlar Kitabı'na girdi. Katar Telekom tarafından satılan 666 66 66 numaralı telefonu 2,75 milyon dolara satın alan kişinin adı açıklanmadı. Rekor fiyatın geçen yıl gerçekleştiği, önümüzdeki yıl Rekorlar Kitabı'na gireceği belirtildi.

Daha önceki rekor 8888 8888 numaralı hattın satışının gerçekleştiği Çin'e aitti. Çin'deki hat 480 bin dolara satılmıştı. Katar Telekom'un Yönetim Kurulu üyesi Adil el Mutava, Katarlılara yönelik kampanyalar düzenlediklerini, bu şekilde bir satışın gerçekleşmesinin de kendilerini gururlandırdığını söyledi.

ALINTI

D

donnie darko

Kullanıcı
13 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
rakama bakarsak bu satış şeytanın işi gibi duruyo:)

bide satılan kişinin ismi açıklanmıyor diyor sanki öğrenmek zor :)

T

TrigonometRi

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
herhangi birisinin karıştıramayacağı kadar netliğe sahip bir numara. çok da pahalıya gitmiş ya  :)

bir ara da seri ilanlar sayfasında turkcell 0532 hatlı telefon numaraları 5 milyara yakın para ile satılıyordu.  :D şimdi bedava veriyorlar.

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
TrigonometRi' Alıntı:
herhangi birisinin karıştıramayacağı kadar netliğe sahip bir numara. çok da pahalıya gitmiş ya  :)

bir ara da seri ilanlar sayfasında turkcell 0532 hatlı telefon numaraları 5 milyara yakın para ile satılıyordu.  :D şimdi bedava veriyorlar.
ONUN SEBEBİ TURCELLİN İLK ÜRETTİĞİ NUMARALAR 532 İLE BAŞLAR. BU YÜZDEN DİNLENEMEYEN NUMARALARDIR. MAFYA BABALARI FELAN ÖZEL ALIYOMUŞ DİYE DUYMUŞTUM. İLGİNÇ. ŞİMDİ NİYE BEDAVA GİDİYO ANLAMADIM...

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
aslında benim de aklıma şeytanın işi gibi geldi ama yine yargılamakmak  :) :) :) :) :)

T

TrigonometRi

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
MEDİHA' Alıntı:
TrigonometRi' Alıntı:

ONUN SEBEBİ TURCELLİN İLK ÜRETTİĞİ NUMARALAR 532 İLE BAŞLAR. BU YÜZDEN DİNLENEMEYEN NUMARALARDIR. MAFYA BABALARI FELAN ÖZEL ALIYOMUŞ DİYE DUYMUŞTUM. İLGİNÇ. ŞİMDİ NİYE BEDAVA GİDİYO ANLAMADIM...
0532 li hatlar ilk olduğu için iş dünyasında " yıllardır bu işi yapıyorum " imajı vermek isteyen adamların aldığı hat diye biliyordum ben de.  :D

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
TrigonometRi' Alıntı:
MEDİHA' Alıntı:
TrigonometRi' Alıntı:

0532 li hatlar ilk olduğu için iş dünyasında " yıllardır bu işi yapıyorum " imajı vermek isteyen adamların aldığı hat diye biliyordum ben de.  :D
DİNLENEMEDİĞİNİ BİLİYORUM AMA TABİ Kİ BİRAZ HAVAM OLSUN DİYENLER ALABİLİRLER. NELERE RASTLANMIYOR Kİ... EN YAKIN ÖRNEĞİ BU KONU. NE DİYEYİM DEĞİŞİK. BABAM DA İLK TELEFON ÇIKTIĞINDA ALMIŞTI. 532Lİ HAT YANİ. BU MAFYA BABALARI KULLANIYORMUŞ DİYİNCE ÇOK GÜLMÜŞTÜK :) NEYSE....

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
bi telefon numarasına bu kadar çok fiyat veren insanlarda var demek çok gusel bir paylasım
sasırdım teşekkurler canım :D

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
donnie darko' Alıntı:
bide satılan kişinin ismi açıklanmıyor diyor sanki öğrenmek zor :)
Arar öğreniriz..  :) Gerçekten bir telefon numarası için servet ödemek çok saçma.. Teşekkürler..