:) TEBESSÜM:)

• Konbuyu başlatan gokhankonuk
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde gokhankonuk tarafından oluşturulan :) TEBESSÜM:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,468 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı :) TEBESSÜM:)
Konbuyu başlatan gokhankonuk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yağmurgölgem
G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş.Profesör kaşları çatarak: ” Öküzler ve kuşlar ayni masada oturamaz!”Ögrenci: ”O zaman ben ucuyorum...”Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavinin basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis.Yanliz sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir sekilde cevaplamis.Profesor ogrenciye: Sana son bir soru soracagim - demis.Yolda yürürken iki torba buldugunu hayal et, birinde akil var,digerinde ise para var.Hangi cuvali alirsin?Ogrenci: ”Para olan cuvali secerdim...”Profesör: ”Ben akil olan cuvali secerdim...”Öğrenci:”Normal! Kimde ne eksikse onu secer..Profesör çok sinirlenmis,>ogrencinin not defterini alip icine> ”Öküz”yazmis. Ogrenci nota bakmadan odadan cikmis.Bir dakika sonra ogrenci kapiyi aralamis : ”Sayin profesör, imzanizi atmissiniz, fakat notumu yazmayi unutmussunuz.”demis.

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
öğrenci gerçekten akıllıymış,  :)

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
öğrenci çok güzel cevap vermiş ve profösörün cvp ne oldu merak ettim gökhan????  :D

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
valla bravo ne dıyeyım helal olsun ogrencıye  :)

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
GÖKHAN BEY SÜPER BİR YAZI BU BEN COK SEVİYORUM BUNU BİRKERE DAHA OKUMUSTUM AMA GERCEKTEN COK GUZEL BURNU HAVADA OLAN KİŞİLERE BİRER ORNEK OLSUN
BASARILAR DİLERİM TEKRAR TESEKKURLER:) :)

M

my_different

Kullanıcı
31 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Çok akıllıca ve keskin zeka gerektiren cevaplar gerçekten de.Ama bu öğrencinin, o profesör ölene kadar o dersi geçemeyeceği gerçeğini değiştirmiyor ne yazıkki... :(

M

moray

Kullanıcı
16 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
tokat
harika yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;D ;D ;D :D :D ;) :D ;D

D

dermane-dilan

Kullanıcı
14 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
siirt
GEREĞİNDEN FAZLA CESARETÇİLİK OYNAMIŞ :eek:

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
Madem öğrenci çok zeki ve prf. kendini gerçekleştirememiş,öğrenci o na daha akılcı yaklaşıp kendini gerçekleştirmesine yardımcı olabilirdi.dolayısıyla bi ukalayı.........???

A

ABDURRAHMAN

Kullanıcı
4 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
böyle profesörler değilmi insanın hayatını zorlaştıran. kendi aralarında bile birbirlerinin ayağını kaydırmaya çalışan ama güzel bir yazı sağol ;D ;D

I

ibrahim

Kullanıcı
20 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
kaliteli ve insanı halt edici cevaplar.ne deyim hoşşşşş