TANRI FOTOĞRAFIMI ÇEKİYOR

• Konbuyu başlatan Kristal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Kristal tarafından oluşturulan TANRI FOTOĞRAFIMI ÇEKİYOR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,717 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı TANRI FOTOĞRAFIMI ÇEKİYOR
Konbuyu başlatan Kristal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mavibulut
K

Kristal

Tanrı Fotoğrafımı Çekiyor;

O gün; gökyüzünde şimşekler çakıyor, yağmur bardaktan boşalırcasına yağıyordu. Küçük kız her sabah olduğu gibi annesinin sesiyle uyanmış, kahvaltısını etmiş ve okuluna gitmek üzere yola çıkmıştı. Ancak, şimşekler bir birinin peşi sıra o kadar gürültü ile çakıyordu ki, küçük kızın annesinin içini bir endişe kaplamıştı.

Anne; yavrumu keşke yalnız göndermeseydim, yolda yürürken korkmuştur diye telaşlandı ve arabasına atladığı gibi yolda kızını aramaya başladı. Derken birde baktı ki, kızı az ileride minik adımlarla yürüyor. şimşek çaktığı anda ise durup gökyüzüne bakarak gülümsüyordu.

Anne; kızının bu davranışına önce bir anlam veremedi, yanına yaklaşıp sordu:'Yavrum hiç korkmadın mı bu havada yalnız yürümekten? Hem ne zaman şimşek çaksa durup yukarı bakarak öyle ne yapıyorsun? ...Küçük kız cevap verir. Gülümsüyorum anne, çünkü tanrı fotoğrafımı çekiyor….

YASAMI NASIL ALGILIYORSAK OYLE YASIYORUZ.

A

ayben

evet güzelmiş saolun bu tarz bir sahne hüdaverdi flimlerini hatırlayanlar varsa bilirler o filmde de böyle bir sahne vardı ve ben ölmüştüm gülmekten ve tabi algılayış farkı budur ;)

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
çok güzel bir paylaşım ellerine sağlık

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
her okuduğum da etkilendiğim bir hikaye. küçük bir kızın gönlünde ki bakış açısı masumluk saflık . tşk

G

greta

şanslı çocukmuş ben onun yerinde olsam
şimşek beni paratoner sanırdı :)
güsel hikayeymiş
teşkürler  ;)

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kim itiraz edebilir ki böyle olmadığına, ben hayatın yorumumuza göre şekilleneceğine inananlardanım.

H

hayalperestsolucan

Kullanıcı
7 Ağu 2012
En iyi cevaplar
0
0
Hikayeyi begenmedim.. Yaklasim guzel ama.. Bu arada altinda arabasi varken o yagmur ve simsekte, kucuk kizini okula tek bbasina ve yuruyerek gonderen anneyi merak ettim.. :))

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
hayalperestsolucan' Alıntı:
Hikayeyi begenmedim.. Yaklasim guzel ama.. Bu arada altinda arabasi varken o yagmur ve simsekte, kucuk kizini okula tek bbasina ve yuruyerek gonderen anneyi merak ettim.. :))
Bu da hikayenin içinde başka bir detay,doğru ::)

M

mavibulut

Kullanıcı
21 Şub 2013
En iyi cevaplar
0
0
Çok tatlı bir hikaye..teşekkürler :)