Su Olduğunu Düşün

• Konbuyu başlatan prenses_o6
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde prenses_o6 tarafından oluşturulan Su Olduğunu Düşün başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,010 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Su Olduğunu Düşün
Konbuyu başlatan prenses_o6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan catzilla
F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar ikinizede teşekkürler güzel bir yazı..

Y

yusuf25

Kullanıcı
26 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Erzurum
Arkadaşlar hepinizin eline ve diline sağlık
"Sizlerde su gibi aziz oluné inşaallah...

G

gamzegül

Kullanıcı
9 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Elazığ;
Su isen bir bardağa sığabil ki; damarlara giresin!
      başka hıcbır kelıme daha ıyı anlatamazdı cok etkılendım cok tesekkurlerrr

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok güselmişş eline saglık prenses :)

Su gibi güzel, su gibi yararlı, su gibi vazgeçilmez...Ve su gibi hayat kaynağı olduğunu düşün. Ama su gibi yaşatıcı ol ; Su gibi yıkıcı, sürükleyici ve öldürücü değil!.. Sen bir su ol... Ama rahmet ol; afet değil! Su isen tarlalarını basma insanların, yuvalarını yıkma, ocaklarını söndürme; Sana "felaket" denmesin! Su isen bir bardağa sığabil ki; damarlara giresin!..  ;)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Su oldugunu düşün nasılsa bir gün buharlaşıcaksın.
Varmı bir savunmak dersinki yeniden düşerim yer yüzüne ne larak yada nereye kim bilir ama sen yinede düşün su oldugunu ve bir gün buharlaşacagını unutma öyle yada böyle.

Karamsarlığın nirvanasından yazıyorum kendi olimposumun zeusuyum vesselam.
Arese haber saldım savaslar baslatıcak taa derinlerde bir yerde artemis yakıcak bütün ormanları hayvanlar barınaksız kalıcak.Ne afroditin nede eros un faydası olmayacak insanlıga nede herkül  ün heraya emanet ettim dünyayı poseidon okyanusları birbirine katıcak.
Harika bir kralım bu ne organize bir kıyamet bravo bana tebrik edilmeyi hakediyorum aslında başka olimposların kralları tarafından.

Yoksa onlar bir tükenmez sumu olmuşlardı ne

Konu harika ama bana göre değil ben okadar iyimser değilim.
Uzun yazdım özür dilerim dedim ya yükseklerdeyim fazlaca oksijen var parmaklarıma hakim olamıyorum
Teşekkür ederim