ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR

• Konbuyu başlatan DUYARKAT
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde DUYARKAT tarafından oluşturulan ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,023 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR
Konbuyu başlatan DUYARKAT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maziyat
G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
zeroo0' Alıntı:
ben de okudum bu kitabı. Çok güzel bir kitap okurken keyif aldığımı hatırlıyorum.(baya önce okuduğum için).
Kitabın isminin nerden geldiğinin hikayesi önsözde yer alıyor. O hikaye hala aklımdadır.
Bizimlede paylaşır mısınız?  :)

M

Mert_Ege

Kullanıcı
21 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Ben de şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır kitabını okudum. Yaklasık 1 yıl önce. Bence çok etkileyici ve çok şey vadeden bir kitap değil. Ama çok yalın ve hafif bir kitap. Kitap okumayı sevmeyenlerin bile 1 günde bitirebileceği türden. Daha yoğun kişisel gelişim kitaplarını okumaya bir adım olarak görüyorum. Herkese okumasını tavsiye ederim.

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
teşekkürler öneri için.
ilginç bir adı varmış kitabın, en azından unutmayacağım bu adı ve kitap alışverişi yaparken atlamam mümkün olmayacak :)

sevilkara

sevilkara

Kullanıcı
21 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben de okudum bu kitabı,tek kelimeyle harika,çok sürükleyici ve esprili  :)

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
süper  bi kitap arkadaşlar 1 günde bitirdim. ;)

M

maziyat

Kullanıcı
23 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tek kelime ile harika..kitebı elime aldım ara vermeden okumuşum.bi an bile sıkılmadım .. ::)