Soğuk Taşlar

• Konbuyu başlatan s_safiye
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde s_safiye tarafından oluşturulan Soğuk Taşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,665 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Soğuk Taşlar
Konbuyu başlatan s_safiye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan beyazk
S

s_safiye

Kullanıcı
20 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Duygu, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nda çello çalan, romantik ve içe kapanık bir genç kızdır.

Ailesinden uzakta kız arkadaşlarıyla paylaştığı dairede sakin ve huzurlu bir yaşamı vardır.ta ki uçak yolculuğunda kendisini etkileyen Doğan Erkal'la tanışana kadar...

O andan itibaren ev arkadaşlarıyla birlikte kendilerini akıllarının ucundan bile geçiremeyecekleri pek çok tehlikeyle karşı karşıya bulurlar...

Peki bu esrarengiz genç adam kimdir? Başlarına sardığı bu beladan onları kurtarmaya çalışan bu adama ne kadar güvenebilirler? Ve kendisiyle birlikte hayatlarına soktuğu o karanlık ve tehlikeli adamlar neyin peşindeler? Osman Aysu'nun yeni polisiye-gerilim romanı 'Soğuk Taşlar'da tempo hiç düşmüyor...

Soluk soluğa okurken nefesiniz kesilecek...

Kitabın Yazarı  : Osman AYSU

Osman Aysu, 1936'da İstanbul'da doğdu. Üç asırdan beri İstanbul'da yaşayan bir Osmanlı ailesine mensup olan yazar, ilk ve orta öğrenimini bu şehirde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
1994 yılından bu yana kaleme aldığı polisiye ve gerilim romanlarıyla tanınıyor. At Kuyruklu Adam, Cellat, Çöl Akrebi, Şeytanın Maskesi, Güvercin Kayalıkları, Kurt Sığınağı, Lenin'in Mangası, Londra-Moskova Hattı, Sorguç, Yanık Yüz, Miras, Bir Aşk Masalı, Karanlıkta Fısıltılar, Kuşkunun Ötesi, Rapsodi, Nemrut'un Gazabı, Sır Duvarları adlı kitapları vardır.
Kitapları
Leoparın İzleri 2005
Tutkunun Esiri 2005
Kuşku Zinciri 2005
Puslu Anılar 2006
Yüreğimde Yare Var 2006
Tamara'nın Gözyaşları 2006
İktidar Merdiveni 2006
Çifte Tehlike 2007
Sönmeyen Ateş 2008

M

mavidünya

Kullanıcı
11 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
daha önce hiç polisiye okumadım. acaba okuyabilirmiyim sıkılmadan :-\

S

s_safiye

Kullanıcı
20 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Şahsen ben genellikle polisiye okurum siz ne tür kitaplar okursunuz bilmiyorum ama benim kanaatimce sıkıcı bir kitap değil, aksine sürükleyici yanı var.
Bu arada yazarla ilgili de bilgi ekleyecektim konuya lakin konuyu gönderdikten sonra değiştir butonu göremedim  :-\

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bende polisiye kitaplar severim,alıp okumayı düşünüyorum şimdiden.. ;)

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Güzel bir kitaba benziyor..Ben de okumak isterim üstelik severim polisiye kitaplarını da Peyami Safa'nın Selma ve Gölgesi diye bir polisiye kitabı var..O kitapta güzel bir polisiye kitabı..

S

s_safiye

Kullanıcı
20 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hımm Peyami Safa'yı en son yıllar önce okumuştum..Önerini değerlendiricem Merve teşekkürler. :)

B

beyazk

Kullanıcı
30 Haz 2011
En iyi cevaplar
0
0
balıkesir
mutlaka alın ben bu kitabı okudum maceralı bir kitab okurken zevk alıcaksınız ;)