Sizin Tartışma Tipiniz Hangisi

• Konbuyu başlatan GulsahToptas
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde GulsahToptas tarafından oluşturulan Sizin Tartışma Tipiniz Hangisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,909 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Sizin Tartışma Tipiniz Hangisi
Konbuyu başlatan GulsahToptas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
Kışkırtıcı tip (%22):

Hiç kimseyi gözetmeksizin sadece bir tek haklı tanır, o da kendisi. 25–34 yaş arası erkekler arasında daha yaygındır. Genellikle tartışmayı başlatan taraf olurlar ve hiç barışçı değildirler. Savundukları şeyden emin olmasalar bile çok iyi rol yapar ve sonuna kadar savunurlar. Yer yer fiziksel güç kullanmaktan da çekinmezler. Tartışmadan haklı çıktıkları anda zafer kazanmış gibi kutlarlar, haksız çıkan tarafın duygularını düşünmezler. Hani olmaz ya, nadiren haksız taraf olarak ilan edilirlerse intikam yemini ederler.

Bu tipte bir insansanız şayet sizi ancak yeni bir anlayış çizgisine gelmeye davet edebiliriz: “Lütfen başkalarına size nasıl davranılmasını istiyorsanız öyle davranınız.” Bu tarz bir kişilik ile tartışmaya girenlere tavsiyemiz ise hemen egemenliklerini tanımamalarıdır. Açık ve net bir şekilde kendi görüşünüzü ortaya koyun ancak gereksiz kelime oyunları ve uzatmalardan kaçının. En iyisi onu mümkün olduğu kadar duymamanız ve kendi yolunuza gitmeniz olacaktır.

tamam

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
tutankhamon' Alıntı:
Kışkırtıcı tip (%22):

Savundukları şeyden emin olmasalar bile çok iyi rol yapar ve sonuna kadar savunurlar. Yer yer fiziksel güç kullanmaktan da çekinmezler.

tamam
Erkek degil mi,fiziki gücünü ilk fırsatta kullanmakdan çekinmezler,birde tamam demiş ya :mad:

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yukarda sayılan tiplerden hiç birine girmiyorum,e o zaman ben tipsiz birimiyim  ::)

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
Su Perisi' Alıntı:
tutankhamon' Alıntı:
Kışkırtıcı tip (%22):

Savundukları şeyden emin olmasalar bile çok iyi rol yapar ve sonuna kadar savunurlar. Yer yer fiziksel güç kullanmaktan da çekinmezler.

tamam
Erkek degil mi,fiziki gücünü ilk fırsatta kullanmakdan çekinmezler,birde tamam demiş ya :mad:

aralarında en yakın olan buydu bana o yüzden tamam dedim ;D
:D ;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Doğaldır erkeklerin doğpasında olan bir şey  ;D Bana uydumu uymadı :)

T

tutankhamon

Kullanıcı
15 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
16
Bursa
Su Perisi' Alıntı:
Doğaldır erkeklerin doğpasında olan bir şey  ;D Bana uydumu uymadı :)
kadınların doğasındada bu var uymadı olmadı olmuyor yok kıl yok tüy  ;D senin tartısma tipini birebir nasıl bulsunlar en  yaklasık olanı seçeceksin tamam diyeceksin ;D ;D :D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
İlk yorumumu okudumda

Tipim kaymış :d yav
Yeni halini alır almaz sölicem.