SİZİN RENGİNİZ HANGİSİ..??

• Konbuyu başlatan payro
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde payro tarafından oluşturulan SİZİN RENGİNİZ HANGİSİ..?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,537 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı SİZİN RENGİNİZ HANGİSİ..??
Konbuyu başlatan payro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan metalci
P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
KIRMIZI kişilikler dinamik, lider özellikli, eli açık ve cömert insanlar oluyor. Güçlü karakterlidirler, aktif ve yarışmacı bir yönleri vardır. Ne istediğini bilen ve kazanmayı başaran insanlardır. Genellikle cerrah, acil tıp teknisyeni, atlet, halterci, ayak bakımcı, müteşebbis kişilerin kırmızıyı tercih ettikleri düşünülür.

TURUNCU kişilikler hareketli, kıpır kıpır ve yüksek enerjili insanlardır. Diğer renk kişiliklere göre organize etme kâbiliyetleri çok yüksektir. Sevk ve idare etmeyi, yönlendirmeyi severler. Dizayn, biçim ve yapı konusunda çok bilinçli kişilerdir. Düzenli ve disiplinlidirler. İnşaat işi, şeflik, mühendislik gibi işler bu kişilere uygundur. Çok motive ve teşvik edicidirler.

RENK DEYİP GEÇMEYİN

SARI kişilikler, evrensel bir iletişimcidirler. Gösterişli, parlak ve sıcaklık veren kişilerdir. Bazen çok konuşabilirler, ancak herkesin dinleyebileceği tarzda konuşurlar. Fakat dinleyebildikleri zaman bir danışman gibi dinlerler ve problemin çözümü için bütün deneyimlerini kullanırlar. Televizyon ve radyo programcısı olabilecek kâbiliyettedirler.

YEŞİL kişilikler iyi algı ve farkındalık duygusuna sahiptirler. Ancak ani sürprizlerden hoşlanmazlar. Eşeğini sağlam kazığa bağlayan tiplerdir. Detayları severler ve iyi hesap yaparlar. Sağlıklı ve dengeli yaşamaya özen gösterirler. Hayatın ve tabiatın gizli sırları keşfetmeyi severler. İyi bir çiftçi, ofis yöneticisi, bitkibilimci, antropolog veya doğabilimci olabilirler.

STAR OLMAK İSTEYENLER

TURKUAZ gençlik, hayal ve canlı fikirler üreten kişiliklerdir. Olaylar karşısında sakin ve serinkanlı görünebilirler. Fikirlerini, tavırları hemen belli etmeyen, kolayca paniklemeyen kişilerdir. Aceleci değildirler, uzun soluklu düşünürler. Yeniliğe açık insanlardır. Bu tür kişiler kaşif, bilim adamı, fizik araştırmacısı, pilot, astronot olma potansiyeline sahiptirler.

MAVİ kişilikler yaratıcı ve sanata yatkındırlar. Hayal kurma bu kişilerin en büyük özelliğidir. Serbest çalışmayı severler. Star olmak isterler. Sanat, müzik ve bilgi onları harekete geçirir. Bir problemi çözmeye odaklandıklarında içlerinde bütün yaratıcı duygular harekete geçer. Güvenilir ve dürüst insanlardır. Şarkıcı, hatip, psikolojik danışman, sanatçı, diplomat, hemşire, doktor, din adamı olabilirler.

MOR kişilikler, ileriyi gören ve sezgileri güçlü kişiliklerdir. Farkındalık ve manevi bilinçlilik temel özellikleridir. Mistik konularla ilgilidirler. Asil ve saygın görünümlüdürler. Estetik ve artistik açıdan kendilerini ifade etmeyi iyi başarırlar. Kutlama içerikli organizasyonları iyi yaparlar.

PEMBE kişilikler nazik ve saygılıdırlar. Müşfik ve sıcaktırlar. Genellikle çok olgun, hayatı çok iyi bilen, insanları cesaretlendirme konusunda yetenekli kişidirler. İletişim ve paylaşımda iyidirler. Gerçek birer hümanisttirler. Sorumluluklardan kaçmazlar. Bir şirket veya devletin yöneticisi olarak çok başarılı olabilirler.

Saygılarımla;

Kaynak : www.bugun.com.tr

H

Hünkar1

Ama ben kendim simdiye denk hic bir renk sevib veya sevmeyibte unu anlamis degilim.
Hangi kadagori de oldugumu sizlerden yardiminizi dilerim.

SvS sunarim.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hepsini okuyun size ve uygun bir renk varsa onu yazın

Saygılar

H

Hünkar1

Hosuma giden renkler ise bir türlü hangi kadagoride oldugumu secemiyorum ve bilemiyorum.
Nehir SvS Sunarim,

D

dEnqeSizZz

Kullanıcı
26 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
ya hanı benım rengım yokkkkk... bende eklıyom o zaman
sıyah :   bu kısıler çok harıka ınsanlarıdr mütiş yetenekleri wardır, çok ii dostturlar guwenılır sadık walla süper ınsanlardır :D:D

R

riçiriç

Kullanıcı
12 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
mavi  tabikide :D ama ben siyahı da severim :-\

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
kırmızı...aması var :) bana tam uymuyo kiii.. :)

I

iki_kelime

Kullanıcı
26 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kırmısııı ve turkuaz  :)

M

ManGray

Kullanıcı
13 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tabiki de SİYAH. SİYAH ın hastasıyım hatta bütün kıyafetlerim SİYAH en küçük ayrıntısına kadar.

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
rengımı bulamadım ama neyse onemlı degıl zaten tesekkurler

S

sevilay

Kullanıcı
15 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
BEN BÜTÜN RENKLERİ TAŞIYORUM BU NASIL BİR DURUM OLABİLİR ARKADAŞLAR?