Sizden bir parça...

• Konbuyu başlatan gökteki yıldız
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde gökteki yıldız tarafından oluşturulan Sizden bir parça... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,975 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Sizden bir parça...
Konbuyu başlatan gökteki yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gökteki yıldız
G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
''Neyi arıyorsan o'sun''der Mevlana...Zulmin peşindeysen zalimsin,aşkı arıyorsan aşıksın...Elinden tuttuğumuz her sevgili,bizi sürükleyip kendi iç dünyamızın derinliklerinde bir keşif gezisine çıkarır...Her ilişki benliğimizde bir kazıdır aslında,her sevgi ruhumuzun başka bir yüzü...Her aşkta kendimizi ararız;o yüzden bulduklarımız benzerlerimizdir...Fotoğraflarnı yan yana koyun sevdiklerinizin ve dikkatle bakın yüzlerine,onların suretlerinden kendi yüzünüz bakacaktır size...Aşk denilen kaleydoskobun buzlu camına gözünüzü dayadığınızda,,binbir camın rengarenk ışıklar saçarak döndüğünü ve her seferinde bambaşka şekiller ördüğünü görürsünüz.Her camda farklı bir renginiz vardır;her şekilde sizden bir parça...

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yav yazacağım çok şeyler var aslında ama nasıl toparlayacağımı bilemedim şimdi.. Bir de kendime karar veremedim; neyi arıyorumki! Bilmem.. Off sıkıntıya girdim birden. Arada Sezen Aksu çalıyor; yanarım yanarım tutuşur yanarım.. Gel de bunun üstüne eğlen şimdi:)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Yok değil  :) can dündarınyarim haziran kitabından bir alıntı...