Site uyarıcı program mutlaka indirin

• Konbuyu başlatan sevgimm
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde sevgimm tarafından oluşturulan Site uyarıcı program mutlaka indirin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,801 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Site uyarıcı program mutlaka indirin
Konbuyu başlatan sevgimm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
S

sevgimm

Kullanıcı
22 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
KARTAL
tehlikeli sitelere karşı sizi uyaran bir yazılımdır. Ben kullanıyorum tekrar diyorum kesinlikle indirin sistemi kasmaz ve Türkçedir...

S

sevgimm

Kullanıcı
22 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
KARTAL
Arkdaşlar baglantıda hata yok görünümünde hata var yazıının altındaki çarpı işaretine tıklarsanız direk kendiliginden incektir ben kullanıyorum çook işime yarıyor tavsiye ederim

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
evet link yok

Firefox'un "Wot" denen bir eklentisi var.
Aynı işlevi görüyor.
Bilgilerinize

S

sevgimm

Kullanıcı
22 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
KARTAL
arkdaşlar link önemlii deilll altındaki çarpı işaretine tıklarsanızz indirirsinizz

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
sevgimm' Alıntı:
arkdaşlar link önemlii deilll altındaki çarpı işaretine tıklarsanızz indirirsinizz
Neden senin link eklemelerinde "x" işaretiyle çıkıyor anlamıyorum..Görmedigim linki neden tıklayım!!!
Bu programı biliyorum,bir dönme kurmayı bile düşündüm ama yasak olan şeye ragbet daha fazla oldugu için,gereksiz gördüm...Bir siteye girerken uygunsuz bir site oldugunu yazdıgında uyarı verip merak ederek tıklanabilir..Kullanıcılar çok olunca en güzeli istemedigin sitelerin erişimini engellemek...