Şimdi SEN Zamanı

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde selda tarafından oluşturulan Şimdi SEN Zamanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,036 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Şimdi SEN Zamanı
Konbuyu başlatan selda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan .DiLeK.
S

selda

Şimdi Sen Zamanı

Ercan Kaşıkçı'dan bilimsel veriler ve esprili bir yaklaşımla ele alınmış, oldukça keyifli bir başucu kitabı... "Şimdi Sen Zamanı -Ya Fark Edersin Ya Da Park – Hayatının Kaptanı Sensin".

Kitaptan elde edeceği geliri Mehmetçik Vakfına bağışlayan yazar; bir çırpıda okunacak bu kitapta birçok konuya değiniyor ve ilginç saptamalar yapıyor.

Kitaptan...

Bize küçük bir çocukken "başıma icat çıkartma" denildi. O yüzden bizden mucit çıkmıyor. Patent yasasının çıktığı 1879'dan günümüze tescil edilmiş yerli patent sayımız 5.000 adetin altındadır. Bu rakam ABD'deki bir haftalık patent sayısından daha az.

Bize, "söz büyüğün su küçüğün" dediler, söyleyeceklerimizi bir bardak su ile boğazımıza dizdiler ve söyleyecek sözümüz kalmadı. Günde 437 kez soru sorarken artık bir soru sormaya bile çekiniyoruz. Kendimize sormamız gereken en önemli soruyu bile sormuyoruz. Ben bu dünyaya niçin geldim ve benim farkım ne?

Okumaya yeni başladım ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok teşekkürler, hemen bugün alayım. Üstelik severim gelirini bırakan yazarları... Saolsunlar!

A

ayben

Teşekkürler güzel bir kitaba benziyor veee bu su-söz olayına katılıyorum :mad:

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Paylaşımınız için saolun mesai bitiminde ilk işim olacak!çok güzel birşey hem okumak hemde okuduğumuz için bilgilendirirken hem hayır yapmak

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  teşekkürler seldacım kitap ilgimi çekti , yazanın da paylaşanında emeğine sağlık  ;)  :)

E

Emine düzgün

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
8)OKUMAK GEREK 8)