Şiddetle tavsiye olunur!''Yuvaya Yolculuk''

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde syn tarafından oluşturulan Şiddetle tavsiye olunur!''Yuvaya Yolculuk'' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,294 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Şiddetle tavsiye olunur!''Yuvaya Yolculuk''
Konbuyu başlatan syn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bişileryapmaklazım
S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

YUVAYA YOLCULUK/Lee Carroll
        Bu büyüleyici masal görünüşte sıradan bir adamın Michael Thomas'ın öyküsünü anlatır.O , Amerikan normallik ve hoşnutsuzluk ikonunu temsil etmektedir.Ölümden döndüğü bir olaydan sonra Michael bilge bir melek tarafından ziyaret edilir.Bu melek Mİcheal'e gerçekten hayattan ne beklediğini sorar , Michael tek istediğinin Yuva'ya dönmek olduğunu söyler.
        Yuva'ya dönebilmesi için Micheal'in önce meleklerle , bilge öğretmenlerle ve hatta karanlık varlıklarla dolu şaşırtıcı bir yerde , bir dizi serüven ve sınavdan geçmesi gerekmektedir. Bu onun hayal edemyeceği kadar duygusal ve huşu verici bir yolculuk olacaktır .

Bu kitabı okuyalı yıllar olmuştu nette tesadüfen karşılaşınca çok heyecanlandım ve sizlerle paylaşmak istedim.Ne yazık ki ödünç verdiğim arkadaşım kitabımı geri getirmediğinden 2.defa okuma şansı da bulamadım.Okurken içiniz kıpır kıpır edecek! En azından benim etmişti.Ve garanti ediyorum sıkılmayacaksınız. Mike'ın spiritüel yolculuğunda ona eşlik etmeniz dileğiyle...

Küçük bir vurgu resme iyi bakın!..

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
Michael Thomas şiddetle merat ettim doğrusu ilk fırsatta okumak lazım teşekkürler tavsiyeleriniz için  :)

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
rica ederim bu kitap kişisel gelişimin daha ne olduğunu bilmeksizin bir roman edasıyla okuduğum bir kitaptı

M

metanoya

Kullanıcı
8 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
ZEVK ALARAK OKUDUĞUM KİTAPLARDAN BİR TANESİDİR.TEŞEKKÜRLER. :)

D

deepquant

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
saol paylaşım için fuarı bekliom arşiv yapıcam  ;D

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  paylaşım için teşekkürler syn  :)

kesinlikle ilgi alanıma giren bir kitap ilk fırsatta okumalıyım  ::)  :)  :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Yani bir şeyin şiddetle tavsiye edilmesinede ilk defa tanık oluyorum.
Boğazımıza bıçak dayasaydınız keşke  :d

Yada bir el bombası, pimi çekilmiş olucak ama, yada falakayla uzuv sohbeti esnasında.
Neyse...
Hayatımda şiddetle edilen bir tavsiyeye uymadım :d

Esefle kınıyorum sizi  :p