Şeytanın Papucu... AFİŞİ BİLE GÜLDÜRMEYE YETİYOR...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Şeytanın Papucu... AFİŞİ BİLE GÜLDÜRMEYE YETİYOR... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,208 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Şeytanın Papucu... AFİŞİ BİLE GÜLDÜRMEYE YETİYOR...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Başrolleri Fatih Ürek, Aysun Kayacı, Barış Falay ve Yılmaz Gruda'nın paylaştığı film, 26 Aralık’ta Türkiye’de 200 kopya ile vizyona girecek….

Yapımcılığını Mia Film/Banu Akdeniz’in üstlendiği Şeytanın Pabucu’nun yönetmenleri ise yine başarılı yapımlara imza atmış iki isim;Turgut Yasalar ve Hilal Bakkaloğlu… Senaryoyu Bakkaloğlu,dogan ve Turgut Yasalar birlikte kaleme aldı. Film, sadece oyuncularıyla değil, güçlü kamera arkası ekibiyle de dikkat çekiyor....

KONUSU:Şeytanın Pabucu, ilerlemiş yaşına rağmen yaşlı ablası Nebahat ile birlikte yaşayan, zamanını kumarda ve altılı ganyanda para kaybederek geçiren Burhan’ın (Fatih Ürek) trajikomik hikayesini anlatıyor

Yönetmen : Turgut Yasalar, Hilal BakkaloğluSenaryo : Aslı Doğan, Turgut YasalarOyuncular : Fatih Ürek, Aysun Kayacı, Hüseyin Avni Danyal, Barış Falay, Yılmaz GrudaFilmin Türü : Komedi Orijinal Adı : Şeytanın Pabucu

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bu adam beni hiç güldürmüyor ki,filmi nasıl güldürmeli!

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su perisi' Alıntı:
Eee başlığı sen koymuşun perim? :)
Benim dikkatimi çekti az biraz, izlerim sanırım.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
su perisi' Alıntı:
Eee başlığı sen koymuşun perim? :)
Benim dikkatimi çekti az biraz, izlerim sanırım.
Eklemelerimi  tek kendim için yapmıyorum:)
sevenleri olabilir ama ben ne kendisini,nede şarkıalrını sevdim,filminide sevebilecegimi hiç sanmıyor ve izlemeyi düşünmüyorum... her ne kadar komedi filmlerini sevsemde... Degerli zamanımı bu filmi izlemeye ayırmayacagım..Özelliklede mankenlerin şarkı ve dizi yada filmlere geçişilerini hiç sevemedim...herkez kendi rolunu oynasın,soyunup soyunup başka rollerde girmesinler...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:) Ben de sevmem zaten, Aysun Kayacı görüntü olarak hoşuma gider ama rol yeteneği hakkında tek bir fikrim yok. Ama bazı mankenlerin gerçekten başarılı oldukları gerçeğini inkar edemem. Sonuçta bizim sinemamızdaki tüm oyuncular Sinema Akademisi mezunları değilller!