sevdiklerinizee

• Konbuyu başlatan firstmoontr
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde firstmoontr tarafından oluşturulan sevdiklerinizee başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,316 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı sevdiklerinizee
Konbuyu başlatan firstmoontr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Bütün sevdiklerinize ithaf en
şunları göz önünde bulundurun:

*Eğer bu sabah hastalıklı değil de sağlıklı uyanmış iseniz, bir hafta sonrası
göremeyecek olan bir milyon insandan daha şanslısız.
*Bir harp tehlikesi ile, işkence görmek ihtimali ile sağ kalma korkusu
ile karşı karsıya değilseniz, 500 milyon insandan daha iyisiniz.
*Buz dolabızda yiyeceğiniz, üzerinizde elbiseniz, basızı sokup uyuyabileceğiniz bir eviniz varsa, dünyadaki insanların çoğundan daha zenginsiniz.
*Bankada ve cüzdanızda para varsa,dünyanın en imtiyazlı % 8’i arasındasız.
*Anneniz, babanız sağ ise siz bu dünyada nadir kişilerden birisiniz. *Bu mesajı
okuyabiliyorsanız bu demektir ki; Birisi sizi düşündü ve bunu gönderdi.. Çünkü okuma yazma bilmeyen 2 milyar kişiden biri değilsiniz.
*Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış..
*Kimse seni üzmemiş gibi sev...
*Kimse seni seyretmiyormuş gibi danset..
*Kimse seni dinlemiyormuş gibi şarki söyle..

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kimse seni üzmemiş gibi sev... böyle bir durumda hiçbirşey yokmuşgibi davranmak herhaldeenayilik gibi oluyr. Şahsen ben bunu zor yapabiliyor, uygulayabiliyorum.

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
hiçbirşey yokmuş gb davranmak değil sanki Nehircim. Kimse seni üzmemiş gibi sev derken. Önceki ilişkinde(arkadaşlık veya sevgili) seni üzmüşlerse yeni ilişkinde yine aynı zararları göreceğin anlamına gelmez. Sen o kişiye bak onu sev.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
eski sevgililerimle mümkün murtebat karşılaşmamaya bakıyrm ve genede hiçbiriyle görüşmem.Eski eski de kalmış artık önüme bakıyorum.
her ne kadar sevgili durumlarında en fazla zarar gören bayanlar ise Sn payro boşvermekle olmuyr

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
eski sevgiliden dost kalınmaz diyorum bende sn Payro.

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
evet nehircim geçmiş geçmişte kalmıştır. ama önemli olan bence tabiki geçmişteki hatalardan ders almak ve o hataları geleceğimize mal etmemek.karşımıza çok iyi insnalarda çıkabilir.  

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Evet Payro dost kalabilmek önemli ama dost kalabilecek bir durum varsa. Arkadaştan sevgili olunur fakat sevgiliden arkadaş olunmaz. İstisnai bir durum yoksatabi oda bence %2 ihtimal
Saygılarımla

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
eski sevgililerinizle dost, arkadaş olmak gibi huyunuz galiba sn Payro.
adı üstünde artık o eski yani eskide kalmıştır artık öne bakmak lazım iyisiyle kötüsüyle.

Saygılar

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Sayın payro sanırım siz böyle  bir şey yaşadız. Bence siz %2 desiniz

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
böyle şey düşündüğüne göre Sn Payronun  doğasında var galiba eski sevgiliyle dost kalmak

Saygılar

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
ben de nehirin görüşlerine katılıyorum eski sevgiliden dost most :p olmaz.

P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
Arkadaşlar;amacım sizi  ikna etmek degili ama o bahsettiniz %2 olarak belirtiginiz oranda yanılıyorsununz.Sizler suan çok duygusal bakıyorsunuz konuya,eger gercekten objektif olabilirseninz,işte ozaman belkide farklı bakabilirsiniz.Böyle bir ihtimal var hemde çok yüksek %71
Bu aradamesele dogamızda var-yok meselesi degil ama benim görüşüm açık olunur.
Teşekkürler..

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Hayır duygusal baktığımız düşünmüyorum. Bu dediğiniz çok zor birşey belki ortama göre değişebilir. (Belki) Ben geçmişte kalmış bir insanı tekrar görmek istemem. Çünki sonuçta herkes kendi yoluna gitmiştir belki ama o kişiyle belki en fazla selmalaşabilrim bunu ötesinde dertlerimi paylaşmam çok zor. O insna zamanında benim için özel bir insandır. Bitmişse ve artık sevmiyorsam bile o insanı başkasıyla görmek beni rahatsız eder. Onunla özellikle yeni kız arkadaşı ile ilgili şeyleri konuşmak istemem. Bu bana zarar verir. eğerki siz böyle birşey yaşıyorsanız yani hala siz kız arkadaşızla şu an dost iseniz bu size zarar vermiyormu merak ettim. Zarardan kastım başkasıyla özellikle mutluysa üzülürüm. Kendi hatalarımı görürüm ve belkide bu beni kırar, üzer, yaralar. yani aman onun yüzünü şeytan görsün düşüncesiyle olmaz demiyorum ben. kendim için yapamam. İyi ayrılsamda kötü ayrılsamda farketmez. Bilmiyorum anlatabildimmi ama umarım anlatabilmişimdir. tabiki erkek ve bayan bakışı çok farklı. Siz sildimmi bir kalemde silebiliyorsunuz ama bayanlar daha hassas bence. Biraz bizler tarafından baksanız belki anlarsız. İyi akşamlar

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kesinlikle katılıyorum sana firstmoontr. ii ayrıldığım zaman eski sevgililerimle bile sadece merhaba merhaba. ötesi olamaz. herkezin bir zamnı vardır, yaşanır ve biter.

Saygılar

P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
YA KIZLAR;NEDEN BU KADAR ACIMASIZCA DAVRANIYORSUNUZ?ZAMANINDA SEVGİLİN OLAN,NEDEN SONRA DÜŞMANIN OLUVERİYOR,DÜNYANINI EN ASSAĞLIK İNSANI OLARAK NİTELENİYOR,NEDEN?
SAYGILARIMLA;

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
eski sevgiliden dost olmaz, ama düşman da olunmaz.nasıl ilk tanışırken merhaba diyebiliyorsak,ayrılırkende
hoşçakal diyebilmeliyiz ve paylaşılan duyguları istismar etmemeliyiz. ::)
::)