SEPETLERİMİZ OLSUN TÜRLÜ TÜRLÜ!!!!!!!!

  • Konbuyu başlatan ibrahim
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde ibrahim tarafından oluşturulan SEPETLERİMİZ OLSUN TÜRLÜ TÜRLÜ!!!!!!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,152 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı SEPETLERİMİZ OLSUN TÜRLÜ TÜRLÜ!!!!!!!!
Konbuyu başlatan ibrahim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan manas
I

ibrahim

Kullanıcı
20 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
İnsanın sepetleri olmalı oysa… birbirinden farklı sepetleri… ve tüm yumurtaları aynı sepete de koymamalı. Çünkü bir gün elinizden sepetiniz düşecek olsa, içinde ne var ne yoksa hepsi kırılacak. Hâlbuki kırılanların yanında, bazı şeylerin kırılmaması için korunması gerekir. Hepimizin hayatında işlerin böyle yürümesi,olabilecek en sağlıklı yaşam şekli.Ne demek mi istiyorum…?

Diyelim ki sadece iş hayatımızdan ibaret bir yaşamımız var. Gece gündüz iş… sabah akşam çalışma hayatı… derken aniden bir aksilik olsa ve iş hayatımızda bir sıkıntı devreye girse, sepet elimizden düşüyor. Ve içindeki tüm yumurtalar kırılıyor. Arkadaşlık, çoluk/çocuk, yeteneklerimiz, farklı başarılarımız,… her şey ama her şey bir anda yerle bir oluyor beynimizde. İflas ettik diye, bizi biz yapan, bizi bütüncül bir varlık olarak hayatta tutan her şeyi kaybetmiş gibi oluyoruz.Önemli olan kendimize yapacağımız iyilikleri de ertelememek. Evet işimizi gücümüzü ertelemeyelim; ama dostluklarımızı da ertelemeyelim.Birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi söylemeyi ertelemeyelim.  Arkadaşlarımızla sohbet etmemiz, onlarla yudumlayacağımız bir bardak çay bizim için dünyaya bedel ama biz farkında değiliz. Onlarla sohbet etmeyi ertelemeyelim. Geceleri işten eve giden, evde bir iki dizi film izledikten sonra yatıp uyuyan tipler olup çıkmayalım.

Bir şeyler yolunda gitmediğinde, kapısını çalabileceğimiz ve bize yardım edeceğinden hiç şüphemizin olmadığı insanları eksik etmeyelim hayatımızdan.

Sepetlerimiz olsun türlü türlü… birinin adı dostluk, birinin adı kardeşlik, birinin adı arkadaşlık olsun. Bazı sepetlerimizde kişisel yeteneklerimiz olsun. Hatta her becerimiz için bir sepetimiz olsun. Bir sepetimiz ailemiz, bir sepetimiz evlatlarımız, bir sepetimiz eşimiz için olsun. Sahilde, çarşıda, başımızı dinleyebileceğimiz yerlerde rahat etmemizi sağlayan yumurtalarımız olsun.      Sevgiyle kalın


                                                        .............Saygılar..........
 
S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
ooo gecenin bu saatinde süper gitti bu benimsenmesi gereken yazı teşekkür ediyorum ibrahim arkadaş :)
 
asyam

asyam

Kullanıcı
7 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
aydın/kuşadası
çoooooooooooooooook güzel bir paylaşım
  önemli olanda o sepetleri hiç kaybetmemek daha fazla sepet edinmek
 
G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sevdiğimiz  insanları ihmal etmeyelimm çok güzeldi ellerine sağlık
 
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Sepetlerimiz olsun türlü türlü? birinin adı dostluk, birinin adı kardeşlik, birinin adı arkadaşlık olsun. Bazı sepetlerimizde kişisel yeteneklerimiz olsun. Hatta her becerimiz için bir sepetimiz olsun. Bir sepetimiz ailemiz, bir sepetimiz evlatlarımız, bir sepetimiz eşimiz için olsun. Sahilde, çarşıda, başımızı dinleyebileceğimiz yerlerde rahat etmemizi sağlayan yumurtalarımız olsun.

saol ibrahim.
 
S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
bende çoookkk beğendm.sağolasın.
KALP SEVMEKTEN YORULMZ değilmi???
 
Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
İnsan hayatını tek bir şeye odaklayıp yaşamadan kaçınmalı kendini mutlu edecek yada hayatta tutunmasını sağlayacak alternatifleri her zaman olmalı bir dalı koptuğunda hayatında tutunacak başka dalları olmalı.
Teşekkürler :)
 
E

ekolıst

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
saol paylaşımın için.. o sepetler ömrümüzün sonuna dek renkli ve canlı kalması duasıyla... :) :)
 
M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Güzel bir bakış açısı.teşekkürler.
 
Üst