Senden Adam Olur!!!

• Konbuyu başlatan fıstık
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde fıstık tarafından oluşturulan Senden Adam Olur!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,442 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Senden Adam Olur!!!
Konbuyu başlatan fıstık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan erhan1067
F

fıstık

ZİRVELER SENİ BEKLİYOR
Bilgelik; kitaplar dolusu bilgiyi beyninize yüklemek değil, bilginin ötesindeki gerçeği yüreğinize akıtmaktı. Damla damla, acele etmeden, sükunet ve dinginlik içinde... Alelacele manevralarla, üstünkörü provalarla ulaşılacak bir düzey değildir bilgelik. Derin, uzun ve ince bir yolda seyreder bilgeler...
Bu kitap; yüzyıllardan bu yana bilge kişilerin izledikleri ortak yola doğru bir seyahate çıkarıyor sizi...
Efsaneyi bilirsiniz... Tüyünü buldukları Bilge Anka kuşuna ulaşmak üzere tüm kuşlar hep birlikte yola düşerler. Uzun ve yorucu bir yolu yarıda bırakır. Geriye kalanlar ise Anka'nın yaşadığına inandıkları Kaf Dağına varırlar. Anka yoktur, ancak hedefe varan kuşların hepsi birer Anka'dır artık.
Bu kitap engellerin tuzağına düşmeden yola devam eden ve sonunda Anka'nın kendisi olmak isteyen bilgelik gönüllüleri için... Siz de ruhsal uyanışınızı gerçekleştirmek üzere ışığa doğru yol almak ve sonunda ışığın kendisi olmak istiyorsanız bu kitabı yüreğinizle okuyun...
KENDİ EFSANENİ GERÇEKLEŞTİR!

Adem Özbay

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkürler.

C

cemtugra

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
giresun
Kitabın yazarınıda yazarsak ve daha fazla bilgi verirsek güzel olacağına inanıyorum......

F

fıstık

Kitabın;
Adı: Senden Adam Olur
Yazarı: Adem Özbay
Yayınevi: Akis Kitap

Kişinin kendine inanmasına yardımcı olacak, özgüven artırıcı, 126 sayfadan oluşan bir kişisel gelişim kitabı... Birçok konuda başarı için sahip olunması gereken özellikleri, kazanılması gereken alışkanlıkları, 'eğer' le başlayıp; 'senden adam olur'la bitiren paragraflarda anlatmış yazar...  O paragraflardan zamanla burada paylaşmayı düşünüyorum... sevgi ve saygılarımla...

F

fıstık

İşte ilk paragraf geliyor...

Eğer;
" Elmas nasıl yontulmadan kusursuz olamaz, insan da acı çekmeden olgunlaşamaz" diyorsan, başarıya ve mutluluğa ulaşmak için bedel ödemeye hazırsan, bu uğurda mücadele kuvvetin varsa; bilmenin, eğitimin öneminin farkındasın demektir. "Acı çekmek, ister istemez insana uğrayacak davetsiz bir misafir gibidir. O geldiğinde sadece ona hazırlıklı olmalı ve ondan faydalanabileceğimiz kadar faydalanıp sonra da yola devam etmeliyiz." diyorsan,
SENDEN ADAM OLUR.

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben bu kitabı okudum pek sarmadı açıkçası...

öğüt verir gibi geldi bana ama yine de paylaşım için teşekkürler ;)