sen önemlisin...

• Konbuyu başlatan eftelya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde eftelya tarafından oluşturulan sen önemlisin... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,939 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı sen önemlisin...
Konbuyu başlatan eftelya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan beyazdilekce
B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
;) ;) ;) ben önemliyim bu durumda herkes önemli nasıl bir önerme ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Herkesin kendisine göre önemli olduğu bellidir O yüzden Herkes önemli! Önemsiz insan olamaz herhalde :)

P

Paradoks

Başkalarının kendilerini önemli hissetmelerine yardımcı olmak size ödül kazandırır, çünkü bu sayede siz de daha önemli olduğunuzu hissedersiniz. Deneyin görün.
;D Hehehh.. mem coq önemli birisiiimm... :D

S

saricadi

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Büyük düşünmenin büyüsü, böyle olsa gerek ;)

F

fıstık

şu mühim ve zorlu hayatta mutlu ve başarılı kalabilmek, karşılıksız sev/il/mek zor iş... adeta gülmenin ve ağlamanın unutulduğu günümüzde, başımızı çevirdiğimiz her yerde mutsuz, hayattan zevk almayan insanları görüyoruz... -bazen bizde onlardan biri olabiliyoruz- ... oysa o insan bu kadar üzülmeyi haketmiş midir, onun da mutlu olmaya, önemli bir insan olduğunu hissederek zevkle yaşamaya ve etrafındakilere enerji santrali olmaya, onların şarj olmaya hakkı yok mudur acaba???
önemsenmek istiyorsanız lütfen önemseyin!!!
teşekkürler eftelya
  :)

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
ben önemliyim çunku ufak seylerle bıle ailemedhıl herkesı mutlu edebılıyorum...

S

sevgisu

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu paylaşımın aslında detay küçük gibi görünen büyük değerlerde sözünü çağrıştırdı...az bişey dikkat ve önemle aslında bi çok insanın dünyasında sağlam izler bırakabiliriz..
saolasın paylaşımın için sevgi ve ışıkla...

B

burcin

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
egerki kendimize önem ve saygi göstermiyosak zaten etraftakilerede gösteremeyiz önce insan kendine onem vermeli ve etreftakilerin hepside önemli deyerli olur bizim icin....emegine saglik tsk

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
eftelya' Alıntı:

Her birey, Afrika’da da olsa Amerika’da da yaşasa, cahilde olsa, zeki de, medeni de olsa, ilkel de, gençte olsa, yaşlı da önemli olduğunu hissetmek arzusuna sahiptir.

İnsanları çok önemli kişiler, önemli kişiler, önemsiz kişiler diye sınıflandırmak için zaman ve enerji harcamayın. İstiyorsanız ister çöpçü olsu, isterse bir şirketin genel müdür, sizin için herkes önemlidir. Bir insana ikinci sınıf muamelesi yapmak, size birinci sınıf sonuçlar kazandırmaz.
"Aslolan insandır ve insana verilen değerdir."
ilkesinden hareket edebilmeyi ah bir öğrenebilseydik..!

A

asukaki

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Trabzon
birine önemli olduğunu hissettirmek onu övmek çünkü övgü insandan insana değişik tepkiler alır kiminin özgüveni artar,kimi size borçlu olduğunu düşünür,kimisi hiç umruna almaz,kimisi gerçekten çok büyük bişi yaptığını sanır bence bu ince çizgininde ayarlanması gerekiyor. ben önemliyim evet çünkü ben olmasam şuan oturdunuz yer sevdiğiniz insanlar aileniz ismini sevdiğiniz şehirler mutlu olduğunuz filmler hiç biri sizin için yoktur. ben olmasamda dünya dönemeye devam edecek ama ben olmadıktan sonra ben hissetmedikten sonra neye yarar ki...
insanlari mutlu etmek güzeldir ama mutlu edeceğimiz insaninda kendini bilmesi gerekmektedir bence..

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
güzeldi paylaşım için teşekürler.ben önemliyim

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Belki biraz sencil değil bencilce bir yaklaşım olacak ama İnsanlara gereğinden fazla değer ve önemlisin mesajı vermemek gerektiğini düşünüyorum.
Teşekkürler konu için