sen hiç bulutların üstünden baktın mı tek başına?

• Konbuyu başlatan ozge0106
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ozge0106 tarafından oluşturulan sen hiç bulutların üstünden baktın mı tek başına? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,996 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı sen hiç bulutların üstünden baktın mı tek başına?
Konbuyu başlatan ozge0106
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
O

ozge0106

Kullanıcı
14 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
sen hiç yalnız kaldın mı,tek başına.
sen hıç bulutların üstünden baktın mı dunyaya,
arkanı gorup bır ucurum gordun mu,
olumu hıssettın mı hıç
olmak  yada olmamak
ölmek yada ölmemek,
tek başına...
sadece sen...
        biraz sılkelen kendıne gel kurtul su hayat atmosferınden ve daglara cık,kendı bulmak ve hayatın mutlulugunu ve sana verılen mutlulukları hısset,tıpkı olumu hıssettıgın gıbı
        sımdı cantanı al ve gıt(tabı eğitım sart)o zaman anlıcaksın ne demek ıstedıgımı

sımdılık bu kadar............oyunda basarılar,zaman katbetme ve cık su pulseden..hadı go go go

O

ozge0106

Kullanıcı
14 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
sanırım daglardan hoslanan hatta hoşlanmayı bırak daglara gıden yokkı hıc cevap alamadım...
ben burada asıl demek ıstedıgım su sehır atmosferınden kırk yılda bır olsa da kurtulun....
bahcelere,parklara gıdın ve gozlemleyın dagları cıcakler boceklerı...yassadıgızı hıssedıgın..
gordugunuzu duydugunuzu fark edıp tekrar mutlu olun..
sehırden uzaklasıp tek kalıp kendızı de bır dınleme fırsatı yaratın...
sakın para yok ıslerım cok sımdı neren bulacagız dogayı demeyın..cunku bunlar altbenlıgızın sızı engelleyen bahanelerı....
sakın bahanelere ınanmayın....
cunku onları bız yaratıyoruz.aslında bahane dıye bırsey yok...
                kendızı kesfedın ve sırıtın

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet haklısız;
insan çalışmaı yanında , dinlenmesini ve gezmesini de bilmeli.
başarı dileklerimle.

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
haklısın özge bazen hayatı unutuyoruz koşturmacalardan. sevgiler

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
iş, okul, aile, derken kendimize vakit ayırmıyoruz.Hep başkaları düşünüyoruz.Başkalrı mutlu etmek daha mı hoşumuza gidiyor hı ne dersniz ??????

Saygılar

O

ozge0106

Kullanıcı
14 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
o yüzden hiç vakit kaybetmeden gidin bir yerlere ama neolur bahane bulmayın olur mu

Y

ysfgr

Kullanıcı
15 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Gençlikte yaparken çok heycanlı geliyor ama almış olduğun her darbe ölüme attığın her adım sende derin izler bırakıyor! Çok küçükken başlayıp (en azından 10-15 yaş arası) devam ettirmek gerekir. Bizim ülkemizde bu tip faaliyetler genelde üniversite çağında başlıyor neden çünkü bizler çok geç olgunlaşıyoruz. Lisedeki gençlik sanki ilkokula gidiyor.

E

eren165

Kullanıcı
7 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
evet hepiniz haklısınız arkadaşlar.hepimiz bu dünyaya sadece bir kere geleceğimizi ve kaybettiğimiz zamanı geri kazanamayacağımızı...

D

doğu-incim

Kullanıcı
13 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
HAYAT bulutların üstünden bakmammıza izin vermiyoki :(
acıması olsaydı zaetn bu hayatın bu durumlrda olmazdım herhalde  :'(

ayy ne kadar üzüldüm kendime ben yaa

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
ozge0106' Alıntı:
sen hiç yalnız kaldın mı,tek başına.
sen hıç bulutların üstünden baktın mı dunyaya,
arkanı gorup bır ucurum gordun mu,
olumu hıssettın mı hıç
olmak  yada olmamak
ölmek yada ölmemek,
tek başına...
sadece sen...
        biraz sılkelen kendıne gel kurtul su hayat atmosferınden ve daglara cık,kendı bulmak ve hayatın mutlulugunu ve sana verılen mutlulukları hısset,tıpkı olumu hıssettıgın gıbı
        sımdı cantanı al ve gıt(tabı eğitım sart)o zaman anlıcaksın ne demek ıstedıgımı

sımdılık bu kadar............oyunda basarılar,zaman katbetme ve cık su pulseden..hadı go go go
Bu ne yav, sabah sabah.
Çakma shaksper, alıntıları gibi olmuş yav.
Olmak yada olmamak,ölmek yada ölmemek tek başına vs vs, hayat atmosferinden kurtulmak için rakım yükseltmekmi gerekiyor dağlara felan çıkıp.
Bana verilen mutluluğu bulmak için neden burnuma bant takmam gerekicek bir yere  neden çıkim yav.
Hele bitişe bah sen. Zaman kaybetme çık şu pulseden, hadi go go go :d
Hey gidi dünya, en iyisi ben bu başlıktan çıkayım, hadi bana  go go go.

Sinirim zıplıcak sonra.