Semerkant

• Konbuyu başlatan longcoming
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde longcoming tarafından oluşturulan Semerkant başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,850 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Semerkant
Konbuyu başlatan longcoming
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bilgem45
longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Kitabın yazarı Amin Maalouf.Kitap Ömer Hayyam'ı eski İran coğrafyasında Ömer Hayyam,Hasan Sabbah ve Büyük Selçukludaki Nizam-ı Mülk üçgeni atrafında dönen olaylarla birlikte anlatıyor.Şimdiye kadar okuduğum en iyi roman diyebilirim.
Kitaptan sözler:
Uyuma;Uyumak için önümüzde sonsuzluk var

Zamanın iki boyutu vardır:Biri  uzunluğu diğeri  genişliği.Uzunluğunu güneş belirler;genişliğini ise tutkularımız
                                                                                                                      Ömer HAYYAM

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Çok güzel bir kitaptır.
Okunmasını tavsiye ederim.
teşekkürler paylaşım için :)

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ben de okumuştum bu harika kitabı tavsiye gerçekten çok yerinde olmuş... paylaşım için teşekkürler

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Bu kitap ismini daha önce duymuştum ama okuma fırsatım olmadı.
En kısa zamanda kütüphaneye giderek sorucam raflarında var mı diye. :)

A

Ag

Kullanıcı
22 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben Amin Maalouf un Afirkalı Leo ve Tanios Kayası kitaplarını okumuştum. Semerkant aslında en ünlü kitabı ama onu okumadım. okurum bir ara. hoşuma gitmişti diğer kitapları da...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Uyuma;Uyumak için önümüzde sonsuzluk var

Zamanın iki boyutu vardır:Biri  uzunluğu diğeri  genişliği.Uzunluğunu güneş belirler;genişliğini ise tutkularımız
                                                                                                                      Ömer HAYYAM

Bu sözlerin geçtigi satırları okumak için sabırsızlanıyorum....Okudukdan sonrada  kitapalrdan beğendigimiz bölümlere eklemek için sabırsızlanıyorum.. ama bunu okumadan eklemeliyim:)
paylaşımın için teşekkürler,elimdeki kitap bitince,sonra sıradaki 3 kitabım bitince 4. sırada semerkant olacak... :)

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Bu sözlerin geçtigi satırları okumak için sabırsızlanıyorum....Okudukdan sonrada  kitapalrdan beğendigimiz bölümlere eklemek için sabırsızlanıyorum.. ama bunu okumadan eklemeliyim:)
paylaşımın için teşekkürler,elimdeki kitap bitince,sonra sıradaki 3 kitabım bitince 4. sırada semerkant olacak...
Rica ederim :)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Amin Maalouf 'un sadece yüzüncü ad isimli kitabını okudum ama bu kitabını bilmiyordum eminim buda güzeldir tavsiyen için teşekkürler Serdar :)

F

farslan

Kullanıcı
10 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Amin Maalouf 'un tüm kitaplarını okudum. semarkant ilk okuduğum kitaptı. tavsiye ederim. farklı bir anlatımı var. diğer kitaplarınıda bunu okuyup beğendiğim için okudum.

N

nazlı18

Kullanıcı
5 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
hyatımda okuduğum en güzel kitaplardan biriydi:)

B

Bilgem45

Kullanıcı
13 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
6
Manisa
      Semerkant' ı iki defa okudum. Gerçekten dili ve konusu çok güzel. Sonu çok çarpıcı. Kitabı tanıtıp öneren arkadaşımıza gerçekten çok teşekkürler.