secret rhonda byne

• Konbuyu başlatan dilara0018
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde dilara0018 tarafından oluşturulan secret rhonda byne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,067 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı secret rhonda byne
Konbuyu başlatan dilara0018
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan fucyier
D

dilara0018

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok güzel ve harika kitap . İlk başta sıkıcı gibi gözüküyor ama değil . gerçekten ben bu kitabı okuduktan sonra değiştim .

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Kusuruma bakmayın ama ne başlıktan kitabın adını anladım nede yorumunuzdan kitabın içeriğini  :-\

Kitap hakkında biraz bilgi verirseniz çoook sevinirim; kitap okumayı seven biri olaraktan. :)

S

spiritualsigns

The secret geyiği olan kitap...   şu okunma ve uygulanma rekoru kırılan  :p

yok almayayım ben... saçmasapan zıvalarla dolu.. ne istediğimi ve gücümün farkında biri olarak beyin gelişimi benden farklı olmayan birinin yazdığı zırvaları açıkcası ilk 10 sayfada nefesim daralarak sonlandırdım.. yok ben inanmıyorum.... teşekkürler..

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Gine anlamadım :S Secretı tiye alıp yazılan bir kitap anlaşılanda yazarı kim?

S

spiritualsigns

efsane_18' Alıntı:
Gine anlamadım :S Secretı tiye alıp yazılan bir kitap anlaşılanda yazarı kim?
hayır kitabı t ye almıyor kitabın ta kendisi...

konu çift zaten.. ayrı bir konu var bununla ilgili...

C

cemiLe-akeL

Kullanıcı
14 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
"Bu sırrın ne olduğunu söyleyemem.Tek söyleyebildiğim varolduğu."
(Alexander Graham Bell-Telefonun Mucidi)

Çağlar boyu nesilden nesile geçerken, bir çok insan ona göz dikti, onu gizledi, kaybetti, çaldı, büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu. Tarihteki en önemli insanların bazıları yüzyıllar kadar eski olan "Sır"ra vakıf olmuşlardı. Eflatun, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ve diğer mucitler, bilim adamları ile büyük düşünürler "Sır"rı biliyorlardı; ve şimdi "Sır" dünyaya açıklanıyor.
"Sır"rı öğrendiğinizde, istediğiniz her şeyi elde etmeyi, yapmayı, ya da istediğiniz her şey olmayı da öğrenmiş olacak; asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekleyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.
Sizce dünya nüfusunun sadece %1'lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin %96'sına sahip olması bir tesadüf mü?
Olağanüstü bir servete sahip olmak ister misiniz?
Muhteşem bir malikanede yaşamak ister misiniz
Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk, bereket içinde yaşamak ister misiniz?
Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu, mutlu bir evlilik yaşamak ister misiniz?
Peki kendinize sorun. Gerçekten ne, ama ne istersiniz?

Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki herhangi bir şey için bir cevap, bir rehber arıyorsanız, sorunuzu sorun, cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın. Açılan sayfada aradığınız cevabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.

"Sır tüm olmuşların, olanların ve olacakların cevabıdır."
(Ralph Waldo Emerson-Filozof)

ALINTI...

Bence insan zihniyle nelerin yapılacağını ortaya koyan mükemmel bir kitap. 
beyin gücü, telapati ile ilgili en ufak gizemler saklanmış içinde... saçma diyenler bir neden göstersin ben bir çok nedenle karşılık verebilirim.. saçma değil.. ÖZEL insanlar vardır.. ama herkes özel değildir.. ve doğanın içinde saklanmış sırlar vardır.. bunları çözmek için merdivenin ilk basamağını çıkabilmenizi sağlayabilecek bir kitap..

Tabi özel olmak istiyorsanız..;)

F

fucyier

Kullanıcı
14 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
adana
sıradan kişisel gelişim kitapları işte hepsi aynı hikaye...