Safari'nin Kaleminden

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Safari'nin Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,236 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Safari'nin Kaleminden
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GewezeTosba
R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
şiir güzel emeğine sağlık ancak resim daha hoş ve anlamlı

K

Kristal

Resim ve şiir çok anlamlı olmuş.Ayrıca şiir çok güzeldi teşekkürler...

S

streptokinaz

Kullanıcı
23 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
bu yazıyı bizimle paylaştığın için çok teşekkürler...herşeye rağmen hayat güzeldir :cool:

H

hayal_12

Güzeldi be 'safari' kardeşim.. İyi demişsin, "Sadece, Güneşli günlerde kalem oynatmaz yürek.." Kıskandım seni.. Hem de çok..  :) :-[

B

baudelaıre

Kullanıcı
17 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
sıradşı bi şiir gibi fena değil

N

n_i_s_a

Kokladığım gülleri, teker teker solduracak biliyorum. Asla hazır olamayacağım acıya; ama, çekmeyi de öğrendim artık. Bütün duyularım açık, elimde suyum, yüreğimde umut, güllerimin yanındayım........
yüreğine sağlık safari..

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yaşamımdan çıkanlara kızmıyorum; öğrettikleri her şey için minnettarım. Bir zamanlar, doyasıya güldüğümüz içindi uğurlarken akıttığım göz yaşlarım..Paylaştıklarımız kadar değerliydiler.
Paylaşamayacaklarımızın adıydı hasret!
güzel,süperrrr,harika..nekadar beğendiğim belli oluyor galiba..safari çok teşekkürr ;)

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Az şey midir, biteceğini bildiğin bir hayatı son nefese kadar paylaşmaya hazır olmak.
Ve baş kaldırmak ölüme, sonsuza kadar, sevip hatırlayarak..

züppersin safari :)