Sadece merak ettim!

• Konbuyu başlatan hurigül
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde hurigül tarafından oluşturulan Sadece merak ettim! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,212 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Sadece merak ettim!
Konbuyu başlatan hurigül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
H

hurigül

Kullanıcı
13 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
Yahu kardesim anlayamadigim bir sey var benim burada, bir bilen bana aciklayiversin lütfen.. Geri dönüsüm kutusuna baktim benim gönderdigim bir kac yazim var bu bölümde "Kartalin yeniden dogusu 1. Arthur Ashe'nin  müthis cevabi" 2. Mesela bu hikayelerin neresi, sitenin misyonuna, vizyonuna ters düser??? Kartalin yasami böyle, bu sekilde napalim yani simdi??? Allah bu hayvancagizi böyle yaratmis! bunu ögrenmek fenami, cirkinmi, ayipmi ben ögrenmek istiyorum!!! Yoksa birileri burada rast gelemi, is yapmis olmak icinmi geri dönüsüm kutusuna akatriyorlar bu yazilari???

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Hurigül...
Sanırım dikkatinden kaçtı.? Konu daha önceden de paylaşıldığı için geri (süper moteratör korsan tarafından)dönüşüm kutusuna taşınmış...
Kimsenin rast gele iş yaptı yok ...Zaten böyle bir luzumsuzluğa gerekte yok..
Lütfen yazıp çizerken vede konuşurken biraz daha dikkatli olalım ve birbirimizi kırıp inciltmeyelim.

Bakınız:

Korsan' Alıntı:
Bu konu daha önce paylaşıldığı için.
Bknz: http://www.kendinigelistir.com/forum/kim-ne-soylemis/bir-niye-ben-daha/
Geri dönüşüme taşınmıştır...

H

hurigül

Kullanıcı
13 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
Hmm evet anliyorum! Merak ettigim sorunun cevabini almis oldum böylece..Yazim birazcik kaba oldu galiba..Affedersiniz...Tesekkürler

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Hurigül ..
Özür dilemene gerek yok canım ...Sadece konuya açıklık getimek istedim.
Bazen insan haksızlığa uğradığını düşünerek asileşebiliyor ..Bu gibi durumlar zaman zaman hepimizde olur..
Önemli olan sağduyu ile hareket edebilmek doğruda- güzelde buluşabilmek..Anlayışın için teşekkürler...
Yeni paylaşım ve yorumlarda buluşmak umuduyla sevgiler.