”Sabır Madeni”

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan ”Sabır Madeni” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,454 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı ”Sabır Madeni”
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MENEKŞE
M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Güney Afrika’da ” Beyaz kalem Madeni” diye bilinen önemli bir altın maden kaynağı ilk işleyen ve ilk çalışan adam 200 m. derinliğe indiği halde altın bulamayınca madeni satıvermiş. Satın alan adam 12 m. daha inince altın madenine kavuşmuş. Büyük bir hazineye kavuşmak üzerken sabırsız davranan madenci servet sahibi olmayı 12 m. ya da iki saatlik sabır farkıyla kaçırdı.

genç beyin kasım 2003

I

iki_kelime

Kullanıcı
26 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Evet her konuda Sabır şart.Sabır ve Azim.Bu ikisi olduğu sürece her insan basarılı olabilir. Teşekkürler ;)

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
çok güzeldi teşekkürler...her şeyin başı sabır... ;)

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben de sizlere teşekkür ederim.
başarı dileklerimle. :) ;)

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
hayatta yenemediğim tek huyum sabırsızlıktı doğarken bile aceleci davranmışım 7 aylık doğmuşum su an 30 yaşımdayım ve kaybetiklerime baktığımda sebat edemeyişimden kaynaklanan sebeplerden oldunu anladım çok zorda olsa son 2 snedir bu huyumu yenmek için çabaladım su an sebat etiklerimin meyvesini yiyiyorum