Sabahları çokmu zor uyanıyorsunuz..?Böyle bir saat alın hemen kalkın..!!

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Sabahları çokmu zor uyanıyorsunuz..?Böyle bir saat alın hemen kalkın..!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,815 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Sabahları çokmu zor uyanıyorsunuz..?Böyle bir saat alın hemen kalkın..!!
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
T

tupac

Kullanıcı
20 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Almanya
Eğer uyanmak istemesem veya kıracaksam zaten almamki böyle br saati :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Dört adet puzzle parçasını havaya fırlatarak sizi uyandırıyor, ondan sonra bu parçaları toplayıp yerine yerleştirmeden alarm kapanmıyormuş...  ;D

A

alpagu

Kullanıcı
6 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aydın
www.besyohaber.com
çok güsel zekice  :) allahtan benim ihtiyacım yok yatmadan önce kendimi şartılıyorum nasıl oluyosa tam saatinde kalkıyorum sanki programlanmış bir robot gibi  :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Böyle bir saatle uyanmak olmasını istemezdim..Sonuçda yapbozlardan nefret ederim.. :D

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
beni uyandırmak için daha bir teknoloji gelişmedi

K

KHaRoN

Uyku sersemi olarak o parçaları bulana kadar emininm ki yapacağım işe geç kalırım : )

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
iyi ki öyle bir sorunum yok

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
alpagu' Alıntı:
çok güsel zekice  :) allahtan benim ihtiyacım yok yatmadan önce kendimi şartılıyorum nasıl oluyosa tam saatinde kalkıyorum sanki programlanmış bir robot gibi  :D
buna biyolojik saat deniyor.
örnek olarak:kişi kendini sabah şu saatte kalkacağım diye şartlandırınca o saatte kalkıyormuş

A

alpagu

Kullanıcı
6 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aydın
www.besyohaber.com
KUTSAL' Alıntı:
alpagu' Alıntı:
buna biyolojik saat deniyor.
örnek olarak:kişi kendini sabah şu saatte kalkacağım diye şartlandırınca o saatte kalkıyormuş
bana çok olur işim itibariyle geç yatıyorum ama mesela sabah 7 de kalmam lazım nasıl oluyosa saat 7 oldugu gibi ayaktayım  :D güsel bi şey ama

H

hanedeyim

hatice şengül' Alıntı:
beni uyandırmak için daha bir teknoloji gelişmedi
sen o yapbozları bir araya getirene kadar gözlerin fal taşı gibi açılmış olur zaten uyanmaman mümkün değil bencee ::)

H

hatice şengül

Kullanıcı
12 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
emin ol öyle bir teknoloji yok ayrıca ben tatlı uykumdan edeceğini düşündüğüm bu şeye para vermem :D

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
konuya limon sıkmış gibi olmak istemem ama bu konu daha önceden paylaşılmıştı sanırım

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
özlem1980' Alıntı:
konuya limon sıkmış gibi olmak istemem ama bu konu daha önceden paylaşılmıştı sanırım
Evet dikkat çektiğiniz husus doğrudur.
Keza konuyu birleştirdik.
Teşekkür ederim duyarlılığınız içn.

M

merin

Kullanıcı
22 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben o saati duvara fırlatır parçalarım ;D

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
harika ilginç bir saat ::)

H

hayalhane

sabah toplamak mesele değilde hadi saat parçalandıktan sonra parçalardan birisi kayıp.O zaman nasıl sussacak bu alet bide o var heya ;D ;D