Resmi şeç,kendini tanı...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Resmi şeç,kendini tanı... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,007 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı Resmi şeç,kendini tanı...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DonQuixote
S

suheda:)

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
Evet,Betül aynen sen.
Yani şöyle ki benim senin hakkındaki düşüncelerim:
-İYİMSER
-SORUMLULUK SAHİBİ
-ÇALIŞKAN
-DÜRÜST
-GÜVENİLİR
-YERİNE GELİNCE SAKİN YERİNE GELİNCE NEŞELİ
--İKİ CÜMLEYİ BİR ARAYA TOPLAYAMAYAN;)
-VE BAZEN NE ANLATMAK İSTEDİĞİNİ BECEREMEYEN,

bir kızsın..
=)

Ben yedi çıktım ::)

P

PReNSeS betüş

Kullanıcı
2 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
şüheda aynı sn neşeli kelimesi tam oturmuş

P

PReNSeS betüş

Kullanıcı
2 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
sn gerçekten bağlı kalmayı sevmiomusun

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
5.Profesyonel-Pragmatik-Kendini Tanıyan:

Hayatını eline alıp şansını kadere bırakmak yerine yaratmayı sevenlerdensiniz. Problemlerinizi pratik ve karışık olmayan yöntemlerle çözüyorsunuz. Günlük hayatınızda gerçekçi olmayı tercih ediyorsunuz. İşte ise, herkes sizi sorumluluk sahibi olarak tanıyor. Sizin kendinize olan güveniniz sayesinde etrafınızdakiler de sizden güç alıyor. Fikirlerinizi uygulamaya koyana kadar rahat edemiyorsunuz.

aynen ben paylaşım için teşekürler.

Z

zahide2010

Kullanıcı
28 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bana hicbir resim uymuyor?!  :-[

M

mihmandar

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Afyon
7.Dikkatsiz-Oyun sever-Neşeli:

Spontane ve özgür bir hayatı seviyorsunuz. Hayata bir kere gelinir ilkesinden yola çıkarak dolu dolu yaşamayı istiyorsunuz. Çok meraklı ve her yeni şeye açık bir insansınız. Tüm değişikliklerin sizi büyüttüğüne inanıyorsunuz. Bağlı kalmak kadar sizi sıkan bir şey yok. Sürpriz yapmaktan ve sürprizlerle karşılaşmaktan çok hoşlanıyorsunuz.
  ::) ::)beni anlatıyor sanki

N

nrktz

Kullanıcı
14 Kas 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
8. Romantik-Hayalci-Duygusal:

Çok duygusal bir insansınız. Olayları gerçekçi tarafından görmeyi reddediyorsunuz. Sizin için duygularınızın size söyledikleri önemli. Ayrıca yaşamda hayallere yer olması gerektiğini savunuyorsunuz. Romantizmi reddeden ve her şeyi akılcı bir yolla çözmeye çalışan insanlarla anlaşamıyorsunuz. Hayallerinizi, duygularınızı sınırlayacak her şeyi reddediyorsunuz.

Doğru :)

D

DonQuixote

Kullanıcı
8 Nis 2010
En iyi cevaplar
0
0
Adana
AYSBERGE' Alıntı:
9. Analitik-Güvenilir-Kendinden Emin:

Hayatınızı insanların gözden kaçırdığı küçük değerli taşlarla doldurmayı seviyorsunuz. Bu nedenle kültür sizin hayatınızda önemli bir yer oynuyor. Yine de siz şık ve zarif duygularınızın çevreden etkilenmemesini sağlıyorsunuz. Sizin için zarif ve görgülü bir hayata sahip olmak çok önemli. Ve yine aynı tarzdaki insanlarla birlikte olmayı tercih ediyorsunuz.
TIPKISININ AYNISI YAA... KATIKSIZ KATILIYORUM TÜM SÖYLENENLERE. TESEKKÜRLER!... :)

Aynen öyle.. :)