Resmedilmiş anlamlı sözler

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Resmedilmiş anlamlı sözler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 482,373 kez görüntülenmiş, 703 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Resmedilmiş anlamlı sözler
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hepsi gerçekten çok güzel  :) teşekkürler :)

A

aslangs_80

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hatay
güzel ve anlamlı sözler .teşekkürler paylaştığın için

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su perisi' Alıntı:
Resimler yeterince büyük ama alıntı yaparak yorumlamak istiyorum bu sözü;
Ben çoğunuza göre yaşlıyım ve elbette yaşıtım arkadaşlarım var, ve benden çok farklı yaşlarda arkadaşlarım yeni kazandığım, bu dediğim sanal reel ayırmadan.
Dostluğumun nasıl olduğunu beni yakından tanıyanlar çok çok iyi bilirler! Bilmeyenlerin ise, asıl lehim tutmayacak kadar laçkalaşmış  tenekeler olduğunu... söylemek bana yakışmaz ama bu söze baştan sona itiraz ederim!
Ve bu söze "harika" diyen her arkadaşımda kusura bakmasın, sanırım "gerçek dost" nedir tam olarak anlayamamış...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Tutar abi tutar her teneke lehim tutar paslı yada passız.
Ha önemli olan o lehemi yapıcak kişidir.
Lehem yapmasını bilmeyen bi arkadaş bu heralde yaslandıgında aosyallesen aradıgını bulamayan insanların kendince basarısızlıgını örtücek bir söz.
Ne diyelim herekesin dogru olmadıgı gibi her sözünde doıgru olmadıgı olamayacagı aşikardır.
Buda onlardan biri bunun gibi çok var.
Benim bu sözden çıkardıgım anlam anlatmak istediğinin tersinedir efendim.

O zaman bu söze pozitif yazanlara bir tavsiye yaş kemale erince yeni dostluklar kurmayın abi nasılsa lehem tutmaz bırakın 35 yada 45 ten sonra yeni kimse ile arkadaşlıklarınız olmasın burada öle diyorda.

Yok olmaz diyosanızda lehem sizsiniz abi tenekede! kendinize istediğiniz zaman istediğiniz şekil lehem yapabilirsiniz yeterki isteyin.
Bah birde bana karamsar derler hani nerde :)

Bir paslı tenekeden sizlere teşekkürler.
Bu aralar bi antipas kullanmam gerekicek.