Resimli ATATÜRK Kronolojisi (1915-1953)

• Konbuyu başlatan Kristal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mustafa Kemal Atatürk kategorisinde Kristal tarafından oluşturulan Resimli ATATÜRK Kronolojisi (1915-1953) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,364 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mustafa Kemal Atatürk
Konu Başlığı Resimli ATATÜRK Kronolojisi (1915-1953)
Konbuyu başlatan Kristal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kristal
F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Gelmiş geçmiş en büyük lider.. Örnek bir deha.. Eşsiz bir insan.. Bir ulusu yoktan var eden yüksek dehası ve örnek kişiliği ile asla unutulmayacak bir lider.. Teşekkürler..

B

bıldırcın

Teşekkürler Kristal :)
Hepsi birbirinden güzel resimler hayranım Atatürk'e  ::)
Anıtkabir'in internet sitesindede çok güzel resimleri var ilgilenenler uğrasın derim ;)

L

lysteel

Feveran Estomp' Alıntı:
Gelmiş geçmiş en büyük lider.. Örnek bir deha.. Eşsiz bir insan.. Bir ulusu yoktan var eden yüksek dehası ve örnek kişiliği ile asla unutulmayacak bir lider.. Teşekkürler..
aslında kelimlerle ifade edilmeyecek kadar büyük biri ama yine de çok güzel tarif edilmiş...

paylaşım için teşekkürler kristal. ellerine sağlık....

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
O, kendi hayatını bile hiçe sayarak bu vatan için herşeyi göze almış bir insan, bir lider.. İnsan dinledikçe, okudukça, bilinçlendikçe daha çok farkına varıyor, biz nasıl bir insan kaybetmişiz böyle..

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
herkes çok doğru kelimelerle doğru cümleler kurmuş herkese katılıyorum paylaşım için teşekkürler
herzaman dediğim gibi kristalin atatürk arşivine hayranım  :)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
ben normal sadece yazılı kronoloji koyacaktım :-[fazlası varmış zaten sağol kristal :-*