Psikolojik Danışmanlar Ve Psikologlar Buraya

• Konbuyu başlatan Tuzlu Kahve
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Tuzlu Kahve tarafından oluşturulan Psikolojik Danışmanlar Ve Psikologlar Buraya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,996 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı Psikolojik Danışmanlar Ve Psikologlar Buraya
Konbuyu başlatan Tuzlu Kahve
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan casper7
T

Tuzlu Kahve

Kullanıcı
14 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Pdr ya da psikoloji alanında okuyan ya da çalışanları burada keyifli bir paylaşıma davet ediyorum.Merak edilenler çalışma alanları ...bekliyorum ;)

T

toprak43

Kullanıcı
21 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
tşk ler tuzlu kahve düşüncen için bende bunu düşünüodum :))
ben üni. topluluk kurma yolundayım.. pozitif düşünceye dair.. bende bu konuda bilgi alış verişi içerisinde olurum..

A

aylinyalnız

Kullanıcı
15 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Hatay
ben de istiyorum psikoloji pdr falan okumayı amaaaaaa :-[

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ben de bu sene biyolojiden mezun olup yüksek lisansımı psikoloji üzerine yapmayı düşünüyorum. Gerekirse sınava hazırlanıp psikolojiyi kazanıp tekrardan 4 sene okurum. Hedefi iletişim psikologu olmak..

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Ne güzel. Olursa ben de iki üniversite okumak istiyorum da,
hangisini okurum o belli değil  ::)

$

$ezinn

Kullanıcı
19 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Aslında psikoloji tam ilgi alanım kitaplar okuyorum v.s
Ama sayısaldayım. Tıp okuyup psikiatrist de olabilirim.Araştırmak gerek  :)

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
eger sayısalcıysan ve gerçekten istediğin alan olarak psikoloıji istiyorsan çift anadal yapmanı önertirim ben kaçırdım ve bu sene psikoloji için yurt dışına gideceğim tekrardan lisans okuyup klinik psikoloji üzerine master ve doktora yapmayı düşünüyorum.. eğer imkanım olsaydı çift anadal düşünürdüm.. biyoloji adına 4 yıl çok ciddi bilgiler edindim önce canlıların fizyolojisini şimdi de ruh halini anlamaya karar verdim.. hiçbir şey için geç değil..

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Benim bölümüm işletme ama yüksek lisansımı psikoloji üzerine yapmak istiyorum. Kişisel gelişim ve psikolojiyle ilgili olan herşeyi çok seviyorum.Eğitimimi bu bölümden almamış olsam da ciddi anlamda ilerleme gösterdiğimi düşünüyorum. :)

H

harbikız

Kullanıcı
29 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Edirne
mrb arkdaslar ben sayısalcıyım ve  sınava gırıcem ama hangı bolum secıcem karar veremıyorum kendım elektronık haberlesme okuyorum ama psıkoljı dalında okumkda ıstıyorum

S

sima1

Kullanıcı
23 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben felsefe 2. sınıf ogrencısıyım.iş kaygım nedenıyle karamsarlık ıcerısındeyım.neler yapmam gerekıyor

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
sima' Alıntı:
ben felsefe 2. sınıf ogrencısıyım.iş kaygım nedenıyle karamsarlık ıcerısındeyım.neler yapmam gerekıyor
Felsefe bölümü mezunu kişiler liselerde ek derslere girebiliyorlar diye biliyorum. Bizim felsefe mezunu demokrasi hocamız var mesela.
Sanırım iş bulmada fazla sıkıntı yaşamıyorlar...

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Elim deymişken şu soruyu da yanıtlayacağım, bu konularda biraz araştırma yapmıştım.  :)

harbikız' Alıntı:
mrb arkdaslar ben sayısalcıyım ve  sınava gırıcem ama hangı bolum secıcem karar veremıyorum kendım elektronık haberlesme okuyorum ama psıkoljı dalında okumkda ıstıyorum
2 aşamalı ÖSS sistemine geçildiği için artık katsayı kalktı ve kendi bölümünde olmayan bir mesleği seçme hakkına sahip oluyorsun. Ama tabi aradaki fark dersleri de vermen gerekiyor. Karar veremiyorsan psikolojiyi önerebilirim ama; zevk alarak yaptığın bir meslek olması için bu seçimi de senin yapman gerek tabi...

Yolun açık olsun.  :)

K

kehanet

Kullanıcı
10 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
şu üni sınavını bu yıl kazanıp psikolog olmak istiyorum. eyy evren duy sesimi ! :)
the secret baabında  :p  :)

-birisi-

-birisi-

Kullanıcı
22 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bu bölümü açan arkadaşlara çkk teşekkrlerimi iletiorm...bende seneye inşllhh psi. dan. olarak piyasada boy göstereceğimmm:))) şmdiden çk heyecanlym

M

merweeylul

Kullanıcı
25 Ara 2010
En iyi cevaplar
0
0
Adana
ben de pdr okuyorum çok mutluyum bu bölümde okuduğum için herkese bu bölümü okumasını tavsiye ederim :) :) :) :) :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Psikolojiye olan ilgimi çok geç farkettim  :-\
Hayatımda meslek olarak seçmesem bile, en büyük hedefim kendim için psikoloji okumak
Şu an elimde lise müfredatına ait (temelden)kitaplar var ve okumaktan, öğrenmekten büyük keyif alıyorum
Önümüzde ki zamanlarda Ales'e girip master yapmak yada şartlarım ve iş hayatım izin verirse dört yıllık ikinci öğretim psikoloji okumak istiyorum
Hiç birşey için geç olmadığını düşünüyorum:) umarım bilgim ve hafızam sınavlarda nankörlük etmez :)

Psikoloji okuyan arkadaşlar itiraf ediyorum sizi çok kıskanıyorum ;)

C

casper7

Kullanıcı
15 Ocak 2011
En iyi cevaplar
0
0
İnsan ne olursa olsun işinde en iyisi olması lazım ve bunu başarabileceği işi bulması gerçekten önemli. Ben çok küçük yaşlardan beri psikolog olmayı hedefim haline getirdim ve başardım. Psikoloji çok farklı bir bölüm. Her dert dinleyip sakinleştirebilen kendini psikolog sanıyor veya her mezun iyi bir psikolog sanıyor. Fakat bu o kadar kolay değil. Hayatınızdan, kendinizden bir parça bırakmadan bu işi yapamazsınız. Sadece ben önyargılı olmadığım düşüncesi de dahil önyargılarımdan arınırım, kendimi insanlara adarım, art niyet ne unuturum diyen insanlar bu işe kendini vermeli.