Psikolog , Psikolojik Danışman ve PDR olanlar buraya

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde pien tarafından oluşturulan Psikolog , Psikolojik Danışman ve PDR olanlar buraya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,097 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı Psikolog , Psikolojik Danışman ve PDR olanlar buraya
Konbuyu başlatan pien
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sis_lekesi
P

pien

Kullanıcı
3 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
Başlıktada yazdıgım gibi pisikolog olanlar veya PDR ler bu meslegin iyi veya kötü yanlarını gelecekte iş imkanlarını ve kendi deneyimlerii anlatırlarsa , biz gençlerede bi yardımcı olmuş olurlar. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler

U

ummuhan1977

Kullanıcı
26 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Muğla
pdrci olarak yaptığım işten dolayı son derece memnunum. fakat hala tam olarak yaygınlaşmamış... tam olarak ne yaptığımızı bilmiyorlar. taşı gediğine oturttuğunuzda ha... diyorlar o zaman her okulda bir tane olmalı canım falan filan... arkadaşlara tavsiyem..bu bölüm mezunu olmanız ama pdrden mezun olmanız... formatörlük kurs alarak yapmayın bu işi... yapacaksanız tam yapın ve gerçekten mesleki yeterliliğiniz olsun... çünkü bizim işimiz öğretmenlik yapmak değil. rehber öğretmenlik yanlış tanım. işimiz uzmanlık! bu iyi biline...

Ç

çernezyom

Kullanıcı
28 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
0
pdr okuyorum uygunmudur :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Keşke olabilseydimde yardım edebilseydim
Psikoloji okuyanları kıskanıyorum

Z

zeynep1

Kullanıcı
5 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bir Danışman Adayı olarak;bölümün hakkını vermek kişiden-
kişiye değişiyor.Sürekli bilgiler güncel tutulursa ve dünyayı yakından takip ettiğiniz sürece,
hangi kurumda çalışıyor olursanız olun hem hakkını verir,hem de aranan kişi olursunuz.
Dinlemeyi bilmek bölümün olmazsa olmazı kanaatimce..

S

sis_lekesi

Kullanıcı
27 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
Çanakkale
peki psikolog arkadaşlara sorayım ben de insanlarla dialog kuramama konuşmayı başlatamama ve devam ettirememe gibi bi sorunum var.insanların kalabalık olduğu yerlerde banka,postane,hastane vs. napıcamı bilemiyorum panik oluyorum ben hiç bişey beceremiyorum diye ağlamaya başlıyorum ve kendimi küçük görüyorum değersiz....bazı cafelere burası lüx bana göre değil diyip giremiyorum.çok ciddi özgüven problemim var psikiyatriste gittim geçenlerde ön depresyon dedi ilaç yazdı tatmin olmadım teşhisinden ilacı da almadım. :-[ama bu bende oldum olası var ailem ya da erkek arkadaşımın yanında ya da yurtta odadaki arkadaşlarımla bu sorunlarım yok ama dışarda korkak bi tavuk gibiyim. bu hastalık mı ne bu????