Pişman olmak bir kazançmıdır ?

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde korsan tarafından oluşturulan Pişman olmak bir kazançmıdır ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,369 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Pişman olmak bir kazançmıdır ?
Konbuyu başlatan korsan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
keşkeleri çok olanlardanım bende ve malesef bir kazanç görmedim belki yine aynı olayla karşılaşsam o zaman bir faydasını görürüm ama hayatta bazı olaylar insanın başına bikaçkez gelmiyor bu aralarda en çok hayatın tadını çıkarmadığım pişmanlık duyuyorum ama bunuda düzeltemiyorum anı yaşamak derlerle bende o yok işte ankaradayken başka yerlere gitmek istiyorum gidince keşke gelmeseydim ne işim var burda benim evimi özledim  durumuna düşüyorum tekrar ank dönünce niye oraların tadını çıkarmadım ve buna benzer birsürü çelişkili durumlar.

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
PİŞMANLIKLARINIZDAN BİR KAZANCINIZ OLDUMU ?
hayatta bazı çıkmazlarla karşılaşırız ve ya önemli kararlar alırız, aldığımız bu kararlardan dolayı keşke diyorsak pişmanız dır ama aynı durumlar tekrar karşımıza çıktığında aynı olaya bu kez farklı yaklaşımda bulunup olumlu sonuç alırsak bu da kazanç olur........

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Pişmanlık kayıpları ve kazançları olan bir durum,önemli olan pişmanlığa sevk eden olayları iyi analiz edebilmek ve aynı fırsatları yakalayarak telafi edebilmek ama kaçırılan fırsatlarıda yakalayabilmek kolay değil

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Pişman olmak da bir kazançtır ama bu kazanç için ne bedeller ödendi bilinmez.
İş işten geçtikten sonra bunun kazanç tarafını görüp ders almak en mantıklısı.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Pişmanlıklar bitmiyor.
Zenginim vesselam,servetime servet katıyorum,pişmanlıktan kaynaklı kazançlarımdan.
Neylersinki,miras bırakacak kimse yok.
Bir vakfa bağışlamak lazım,şaka bir yana.
Pişmanlıklardan edinindiğiniz kazançların olmadığı bir ömür dilerim sizlere.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Pişman olmak bir kazançmıdır ?

Kazançmış, hemde ne kazanç.