Otobüst ve minübüslerde yer vermeme vakası

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Otobüst ve minübüslerde yer vermeme vakası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,991 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Otobüst ve minübüslerde yer vermeme vakası
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
E

efem

Kullanıcı
7 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
hanedeyim
otururken başka bi yer olmasına rağme bazıları gelip başımda dikiliyo ya ona uyuz oluyom git otur kardeşim boş yer var orda yer beyenmi beyzadem

hasta yaşlı bebekli yada hamile olmayana asla yer vermemmmmmmmm
helede genç kızlara  (bazı kroların kız tavlamaya çalışma cabalarının başında geliyoda)  :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
efem' Alıntı:
helede genç kızlara  (bazı kroların kız tavlamaya çalışma cabalarının başında geliyoda)   :)
Öyleya biz böyle şeylerle uğraşa duralım..

Bir arkadaşımız ..Londra'daki o mükemmel ulaşım sistemini ,belediye otobüslerinin işleyişini anlattıda.
Bizim ,
hani 2010 kültürün başkenti İstanbul'un hallerini düşündümde ,hele o alelecele (oy kapmak için)yapılan metro(büs) sistemi içler acısı..
Anlayacağınız biz bu kafayla zor gireriz AB'ye falan: (

H

hayalhane

efem' Alıntı:
otururken başka bi yer olmasına rağme bazıları gelip başımda dikiliyo ya ona uyuz oluyom git otur kardeşim boş yer var orda yer beyenmi beyzadem

hasta yaşlı bebekli yada hamile olmayana asla yer vermemmmmmmmm
helede genç kızlara  (bazı kroların kız tavlamaya çalışma cabalarının başında geliyoda)  :)

peh peh EFE harbi efesin ;D ;D havaya bak
yer vermende amma acımasızsın yahu ;D ;D

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Otobüste ilk kez yer verildiği an

Şu finans sektöründen falan anlasam inanın direkt bir grafik şematize edicem ve ilk yer verildiği andan sonraki kısmı keskin bir düşüş olarak çizecem. şimdi blog'u takip eden arkadaşlarım ( yani siz değerli okurlar, sayın emniyet amirim, başsavcım arz ederim) az çok yaşıtız. sanmam ki içimizden birine otobüste( lan biriniz çıkar da metro'da falan filan dersiniz diye de tırsıyorum..
Toplu taşıma araçı işte) yer verilmiş olsun.
Ama hep böyle gitmeyeceğini de biliyoruz. yani birgün birisi -abi/amca/abla/teyze buyur gel otur diyecek.
Bak eminim olacak bu. işte o gün bir sorgulama günü daha olacak.
muhtemelen ilkinde - yok saol- falan çekeriz ama artık devran da dönmüştür. bi sonrakinde artık otobüste yer veren değil de yer alan olduğumuzu ilk kabullenen oraya oturacaktır. öncü diyemem kendisine, mantıklı belki.

Ama benim gibi olanlar epeyce bi süre oraya oturmayacaktır. neyeyse bu direniş, bu inat!
Dövsem yeri gibi de. ha diğer yandan acaba birine ilk yer veren de olduk mu? bi de o yanı var.

yani akşam eve giden bi abla

- selim ben gencim hala di mi?
- gençsin hayatım. ne oldu?
- otobüste münasebetsizin biri bana yer verdi de.

gibi bir diyalog kurmuş mudur? kurduysa onun da vicdan azabı da var bizde.

neyse, hepinize bol yer vermeli, almalı seyirler dilerim..

(alıntı)