öss

• Konbuyu başlatan agokalper
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde agokalper tarafından oluşturulan öss başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,261 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı öss
Konbuyu başlatan agokalper
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nebileyim-ya
A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
iğne olmadan bilemem vallahi inşallah öyledir..  ::) neyse konuyu saptırmayalım.. tekrardan hayırlısı olsun diliyorum

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Senin için hayırlısı ne ise o olsun Gülbanu yolun açık olsun  ;)

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
gülbanu insallah dilediğin hedefe ulasır ve mesleğini basarılı bir sekilde sürdürürsün.unutma mesleğinde ''en iyisi'' sen olmalısın :)

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
prenses35' Alıntı:
gülbanu insallah dilediğin hedefe ulasır ve mesleğini basarılı bir sekilde sürdürürsün.unutma mesleğinde ''en iyisi'' sen olmalısın :)
tesekkürler

S

spiritualsigns

Ben Devlet parasız yatılı sınavlarıyla başladım... Kurumlar sınavı, okul giriş sınavı, anadolu lisesi sınavları, ÖSS, ÖYS LES'i Ales'i YL'si Hayat boyu sınav sınav sınav... ve hala sınav.. 33 yaşındayım kurtulamadım gitti...

N

nebileyim-ya

Kullanıcı
14 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Osmaniye
arkadslar bende öss girdim ilk girişim seneye sıstm degişyr bu sene sorular zordu bence ve yapamadım ea ögercsym hemsirelik endüşük kaç puanla alıyr ortak alan bu sene tercih yapayım mı gelen puana sizce biri cevp yazsın n olr

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
sistem değişiyor ancak sorular zorlaşmaz.. eğer hedefin varsa üzerinde git derim

S

spiritualsigns

cevap vermeyi isterim de bazı kelimelerdeki harflere ne oldu?

Ben yaşlı biriyim ve sizin sistemden bihaberim...

http://2008osyspuanlari.osym.gov.tr/tablo4.aspx

buradan bakabileceğini düşünüyorum... Gençlerimiz her nedense sıkıntıya girip arama zahmetinde bulunmuyorlar... olsun.. Umarım günün birinde serum takarken parmağına iğneyi batırmazsın :)

N

nebileyim-ya

Kullanıcı
14 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Osmaniye
ya yazacaklarımı bir an önce yazayım diye öyle yazdım bir daha yazmam  :)