önemli!!!

• Konbuyu başlatan yasinaksun
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde yasinaksun tarafından oluşturulan önemli!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,638 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı önemli!!!
Konbuyu başlatan yasinaksun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y

yasinaksun

Kullanıcı
11 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
slm arkadaslar bu siteye yeni geldim lütfen beni bu site hakkında biri bilgilendirsin=D

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
efza' Alıntı:
Hoşgeldin.Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?
Efzanında dediği gibi hangi konuda bilgi almak istediğini söylersen sanırım daha iyi yardımcı olabiliriz sana.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yasinaksun' Alıntı:
slm arkadaslar bu siteye yeni geldim lütfen beni bu site hakkında biri bilgilendirsin=D
Tüm kullanım koşulları zaten belli ve altına imza attınız. Kurallar ise ana sayfada sol üst köşede, butona basarsanız okur bilgilenirsiniz.

Hoşgeldiniz.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yasinaksun' Alıntı:
Sitemiz kişisel gelişim sitesidir. Üyelerimizle paylaşmak istediğin bilgi, mizah,vs.. konuları burada paylaşabilirsin. Tabii kurallar çerçevesinde!

Teşekkürler.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
@YasinAksun rumuzu kendinigelistir.com sitesini bir arkadaş bulma portalı zannetmesinden ve attığı mesajların\konuların sitemizin misyonuna ve vizyonununa uymamasından dolayı 10 gün kadar süre ile uzaklaştırılmıştır.

VE sitenin n'olduğu konusunda bilgi edinmek isteniyorsa aşağıdaki adrese bakılıp, sayfa genelindeki konular incelenebilir.

Hakkımızda » http://www.kendinigelistir.com/hakkinda

Bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...