ölüm sana hiç yakışmadı:(

• Konbuyu başlatan özlem112
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde özlem112 tarafından oluşturulan ölüm sana hiç yakışmadı:( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,877 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı ölüm sana hiç yakışmadı:(
Konbuyu başlatan özlem112
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elizya
Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
13.06.2009 tarihinde hayata veda eden kübra yazım için Allahtan rahmet diliyorum.bu konuyu dile getirmek istedim.çünkü genceçeik bir  hayatının son bulması çok üzücü bir durum.fakültede hem öğrenci olup hemde üç kuruş paraya çalıştırılan genç kıza iğne battığı an o bölge kanatılmış kan degelerinde baktığında hastalık taşımadğı söylenerek müdahale edilmemiştir.ve kuluçka dönemi ilerlediğinde hastalık belirtileri göstererek bir hafta içinde hayatını kaybetmiştir.Bu genç görevli arkdaşımız acil tıp teknikeri olduğuna göre o ortamda onun görevi sadace hastanın solunum ve dolaşımının  stabilizasyonu sağlamaktır.Fakülte ortamında kan almak,serum takmak vs. gibi işlemler orada ki  görevli hemşirelere aittir..Bu kadar ciddi bir hastaya müdahale edilirken çok dikkatli olunmalıdır.Bu genç arkadaşımız nerden bilebilirdi ki bir iğneden ölümün olacığını. O orada o hastanın yaşama dönmesi için bu görevi yaparken bir nevi görevi başında yaşamına veda etti.bazen sağlık camiasına hakaret eden yada gelip görevi başında sağlıkçı arkadşalrımıza dövmeye bile cüret edebilien kişiler umarım böyle değerli meslegi icra eden kişilere daha saygılı olurlar.gençeçeik güzel kıza ölüm hiç yakışmadı:(

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
:'( :'( :'(
Allah rahmet eylesin umarım sağlığa verilen önem bu olaylar artmadan bir an önce artar...

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Allah rahmet eğlesin...ben bu haberi duyunca anneme doktor olmak istemiyorum dedim.(ama o o zamn içindi ben doktorluktan vazgeçemem)çünkü.....bilmiyorum.....bence herkes  meslegi icra eden kişilere daha saygılı olsun...