Ölü Bir Tavşanın Toprağa Karışması

• Konbuyu başlatan Feveran Estomp
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde Feveran Estomp tarafından oluşturulan Ölü Bir Tavşanın Toprağa Karışması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,802 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Ölü Bir Tavşanın Toprağa Karışması
Konbuyu başlatan Feveran Estomp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Feveran Estomp
A

ayben

Gerçekten de enterasan bir durum.
Linki verdikten sonra keşke ufak bir açıklama yapsaydınız.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Ayben' Alıntı:
Gerçekten de enterasan bir durum.
Linki verdikten sonra keşke ufak bir açıklama yapsaydınız.
Zaten herşey açık video'da.. Benim gördüğüm yerde extra bir bilgi verilmediği için bende birşey yazmadım..

A

ayben

Orası kesin de benim demek istediğim ilk mesaj attığınızda bir açıklma yapmanız dahilindeydi ama artık pek bir önemi yok sanırsam.

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
benm tavşan da böle oldu ya da olcak anlaşılan. :'(  2-3 sene öncesine kadar bnm de bi tavşanım wardı.sonra ewe köpek geldi.tavşan da balkondaydı.balkonun kapısı tam kapanmamış heralde.baktm köpek balkonda tavşanı yakalamaya çalışıor.şaşırdım önce ne yapacağımı bilemedm.köpek zaten ayı kadar bişe,tutamıomda...sonunda tavşan 3. kattan aşağı bi uçtu....Allah'ııııııııım.baktm hayvan yere çakılmş.(ölmüş)aşağı indm sonra,hareket yok bişe yok.sonra da kulağından tuttum aldm,çöpe attım napıım.çok üzüldüm tabi :'( 

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
içim bir şekil oldu. benim de bir gün öleceğim aklıma geldi.... :-[

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Toprağın içindeyken karışmak daha kolay.  :)