ÖLDÜRECEKTİM, İNCİTECEKTİM, UNUTACAKTIM SENİ... - Mavison -

• Konbuyu başlatan Mavison
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Edebiyat kategorisinde Mavison tarafından oluşturulan ÖLDÜRECEKTİM, İNCİTECEKTİM, UNUTACAKTIM SENİ... - Mavison - başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,204 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Edebiyat
Konu Başlığı ÖLDÜRECEKTİM, İNCİTECEKTİM, UNUTACAKTIM SENİ... - Mavison -
Konbuyu başlatan Mavison
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ILK_GUN
M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Öldürecektim  seni bende; kendimde o gücü bulabilseydim eğer...
Sindiremeyecektim senden kalanları benden uzak mezarlara koymaya!!Diyar diyar dolaşıp yine içime gömecektim seni en sonunda...
”Ben demiştim” diyenlere, üzüntümü belli etmemek için kuşandığım, mekanik tebessümlerimin ardındaki yaşlarla sulayacaktım taze mezar toprağına ektiğim çiçekleri...
Ama ben seni içimde öldürmeye kıyamadım....

Başarabilseydim incitecektim seni,incinmişliğimin verdiği cahil cesaretle..
Ne var ne yok sayıp dökecektim karşına geçip..
Kendimi hayrete düşürürcesine birer tokat gibi vuracaktım hiç kullanmadığım o ağır lafları..
Kıracaktım seni bin bir parçaya ayırana kadar..
Duvardan duvara fırlatacaktım sevgi diye önüme sunduğun hastalıklı duygularını.....
Ama ben seni incitmeye de kıyamadım....

Elimden gelseydi unutacaktım seni..
Gözlerimden silecektim hayalini ve dilimden adını.
Duman duman atacaktım seni bu şehirdeki tüm bacalardan;ama soluduğum havaya karışıp yine dolacaktın ciğerlerime.
Onlarca damla döküp göz pınarlarımdan akıtacaktım seni sevgimin atığı diye;ama ıslaklığın kalacaktı elmacık kemiklerimde..
Bu kez de tenimin tuzuna karışacaktın..“Sözümü tutacağım ,adını anmayacağım”nağmelerini dinleyip neyi unutacağımı unutacaktım seni unutayım derken..
Zaten ben seni unutmaya da kıyamadım......

Ne kadar çabuk geldi ayrılık...Oysa daha yeni başlamıştık birbirimize ayak uydurmaya,daha doğrusu ayak uyduramamaya..Nedensizliklerin iç çekişlerini dinlerken vedalar bozdu suskunluğumuzu..Bana mıydı kızgınlığın yoksa kendine mi anlamadım...Kaçar gibi veda ettin...
Oysa ben seni sevmelere doyamadım!!!

Öldürecektim seni..
incitecektim seni..
unutacaktım seni... ama lanet olsun!!! kı-ya-ma-dım.

ALINTIDIR...

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
zaten kıyamadığımız için acı çekmiyomuyuz neyse saol mavison güzel bir şiirdi değişikti ..

O

optimistic27

Kullanıcı
14 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
şiirmi desek yazımı desek etkilendim dogrusu.  :) :) :)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Beğendiğinize sevindim arkadaslar, paylaşım için burdayım..

Ben böyle romantik ve duygusal paylaşımlar yapmaya bayılıyorum karakterim gereği :)

N

n_i_s_a

Kendimi hayrete düşürürcesine birer tokat gibi vuracaktım hiç kullanmadığım o ağır lafları..
Duvardan duvara fırlatacaktım sevgi diye önüme sunduğun hastalıklı duygularını.....
Ama ben seni incitmeye de kıyamadım....(kıyamadım diye bir kelime olmayacak artık kelime dağarcığımın içinde..)
çok güzel bir yazı sağol..

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
n_i_s_a' Alıntı:
Ama ben seni incitmeye de kıyamadım....(kıyamadım diye bir kelime olmayacak artık kelime dağarcığımın içinde..)

Rica ederim nisa  :)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:-[çok güzell bi yazı çok beğendim...

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bende çok beğendim mavison..evet karşı taraf için kendimize acı çektiriyoruz ama elimizdede değilki duygularr ;)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
feridis' Alıntı:
bende çok beğendim mavison..evet karşı taraf için kendimize acı çektiriyoruz ama elimizdede değilki duygularr ;)

Kendimize acı çektiriyoruz çünkü değeceğini düşünüyoruz daha sonra pişman oluyoruz.. üzülüyoruz  ama yaşadıklarımız tecrübe olarak bize geri dönüyor bu da işin iyi tarafı..

Beğendiğine sevindim Feridis  ;)  :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet tecrübe ama acıı oluyor be mavisonn..tecrübe desekde başka kişide yine aynı hataları yapmıyormuyuzz!!!biz uslanmayız nasihat verirrz ama kendimiz yaparız aynı şeyleri :(

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
feridis' Alıntı:
evet tecrübe ama acıı oluyor be mavisonn..tecrübe desekde başka kişide yine aynı hataları yapmıyormuyuzz!!!biz uslanmayız nasihat verirrz ama kendimiz yaparız aynı şeyleri :(

Aslında ben kendi adıma konuşursam tecrübelerimi diğer ilişkilerime yansıtmaya çalıştım başarılı da oldum aslında ama aşkın o diğer yüzü yokmu dürüstlük ve saygının bittiği anda başlayan o diğer yüzü işte ona ne tecrübe deva geliyor ne de başka bişey değil mi feridis?

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet mavison haklısın.. ;)

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
n_i_s_a' Alıntı:
O kelime hep olucak hayatında bence.. Bi gün öle bi göz öle bi şekilde bakıcak ki sana kıyamıycaksın :)  Kain gibi konuştum :p

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Mavison' Alıntı:
Öldürecektim seni..
incitecektim seni..
unutacaktım seni... ama lanet olsun!!! kı-ya-ma-dım.
 Sanırım oldukça karamsar bir günde baya bir efkarlı iken..
Hatta  Esengül şarkıları dinlerken (Bir Kulunu Çok Sevdim O beni Hiç SevmiYor) yazılmış bir yazı:)