oku

• Konbuyu başlatan zelal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde zelal tarafından oluşturulan oku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,220 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı oku
Konbuyu başlatan zelal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kristal
Z

zelal

şu anda insan pskolojisiyle en yeni ve en iyi kitap hangisi sizce

Z

zelal

pskoloji ile ilgili olan kitap ve yazarları hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim

E

erhan1067

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zelal sana Carl Gustav Jung'un tüm kitaplarını okumanı tavsiye ederim başlangıç olarak da keşfedilmemiş benlik kitabı iyi olabilir daha sonra "dört arketip" adlı bir kitabı da var.Bunları okuduktan sonra eğer psikolojiyi seviyorsan diğer kitaplarını da mutlaka okursun zaten.ayrıca bu kitaplar kişisel gelişim türü değildir doğrudan psikoloji ile ilgilidir ve bence kişisel gelişim kitaplarından daha faydalıdır bilgilerinize.psikoloji ile ilgili en yeni kitaba gelince onu bilemiyorum zaten bu dalda bir sürü yeni kitap yazılıyor...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Irwin Yalom'u da ben öneririm ancak aradığınız belli bir konu varsa onu belirtin, önerilerimizi buna uygun yapalım.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
ırvın yalom'u bende öneririm.Özellikle " -Nietzsche Ağladığında" kitabını önerebilirim.İnsan psikoloji ve duyguları üzerine yazılmış bir kitap.

Z

zelal

hepinize cok tşk ederim inanıyorum  bana önerdiginiz kitaplar yarar saglayacak :)

K

Kristal

Gülşah' Alıntı:
ırvın yalom'u bende öneririm.Özellikle " -Nietzsche Ağladığında" kitabını önerebilirim.İnsan psikoloji ve duyguları üzerine yazılmış bir kitap.
Çok etkilendiğim bir kitaptı mutlaka okunmalı.