Öğrenmeyi Öğreniyorum

• Konbuyu başlatan hayalhane
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler kategorisinde hayalhane tarafından oluşturulan Öğrenmeyi Öğreniyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,013 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Eğitimleri & Eğitimler
Konu Başlığı Öğrenmeyi Öğreniyorum
Konbuyu başlatan hayalhane
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan insanlar..
Z

zabit

Kullanıcı
12 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
saol güzeldi  ve doğruydu .değişim için ilk önce  onun içine girmemiz lazım .siyaset.

M

mvö_4ever

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gerçekten herşey yazıda anlatıldığı gibi...büyürken öğreniyor insan korkuyu ve güvensizliği  :-[

B

bLaCkiZeR

Kullanıcı
31 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
başarılı..geçerli

H

_h2o_

Kullanıcı
17 Kas 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çok güzel ve çok doğru bir yazıydı...

bu güzel paylaşım için kendi adıma teşekkür ederm...

E

efe_09540

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gerçekten süper bır yazı bızız kendımızı  bıtıren korkularımız baskada hıc bı sey degıl,ya soyel olursa,ya boyle olursa dıyerek kendımızı bıtırıyoruz cesaretımızı kırıyoruz malesef
:-[

H

hurigül

Kullanıcı
13 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
Aslinda anne babalar cocuklarini dinlemekle, cocuga kendisinin önemli oldugunu, kulak vermeye degecek kadar degerli bir varlik oldugunu anlatmis olur! Ah keske her cocuk, annemle babam benimle arkadas gibiler diyebilse!!! "Ne mutlu öyle diyebilen cocuklara"  Ne yazikki bazi anne babalar cocuklarina her hangi birseyi yapamazsin, edemezsin, elleme bozarsin gibi cümleler sarfetmekle  onlarin zihinlerine ne kadar büyük bir paranga vurduklarinin farkinda bile degiller!!!  Cok güzel bir yaziydi tesekkürler kardes...

Z

zeynep1

Kullanıcı
5 Ağu 2011
En iyi cevaplar
0
0
Aslında insanoğlu beynini kullandığında neleri başaracağını bir bilse.Etrafımızda gördüğümüz her yeni şey düşünce ürünü.Yetişilen çevre,okul ortamındaki öğretmen tutumları kişinin yetişmesinden büyük rol oynamakta.Maalesef yanlış yetiştirme tarzı güvensiz nesillerin yetişmesine gebe.

J

juvezkan

Kullanıcı
21 Nis 2012
En iyi cevaplar
0
0
bu güzel yazıyı bizle paylaştığın için teşekkürler :)

P

peyamiyavuz

Kullanıcı
23 Nis 2012
En iyi cevaplar
0
0
Konya
Son zamanlarda üzerinde sıkca durdugumuz bir konu bu.Kurulmuş öyle bir sistem var ki çıldırıyorum.Maddecilik ve can korkusu bizi nerelere getirmiş..Ya da getirememiş hep yerimizde saymışız.. Karnımızın doymasını iş sanıyoruz ve günü kurtarmaya bakıyoruz.Ne sen sensin, ne de ben benim.Baskarının istedigi birisi olduktan sonra yaşama canını at çöpe gitsin.Farklı olmak sözü de agzımızda sakız olmuş..Peki nedir farklı bir birey olmak? Okumak araştırmak öğrenmek öğrenmek öğrenmek ve fikir anlamında önce kendimize sonra çevremize yararlı bir insan olabilmek..İşte o zaman birçok şeyin degiştigini göreceğiz..