offffff bu kaprisler niye?

• Konbuyu başlatan özlem112
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde özlem112 tarafından oluşturulan offffff bu kaprisler niye? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,916 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı offffff bu kaprisler niye?
Konbuyu başlatan özlem112
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan özlem112
Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
herkes benim önümde eğilsin.herkes kölem olmalı.çünkü ben onlardan üstünüm.ben onlara her türlü işkençeyi yapabilirim.Ya aslında hepsi birer kuklam olmalı.bugunlerde bu düşünce tarzındaki insanlarla karşılaşan ve onların yüzünden sinir krizleri geçirmekte olan kişilerden biriyim.
Şu geçiçi yaşam sürdüğümüz evrende  nedir bu hırs anlamış değilim.Sürekli bitmeyen gerginlikler can sıkıcı söylentiler.Bir kişi nasıl olurda bir sürü kişiyi incilltebilir.ve kendini hep haklı görebilir.onlar bilmesede ben şunu çok iyi biliyorum ki herkes birgün ektiğini biçer.kimse yarının garantisini veremez.önemli olan şu kısa ömrümüzde arkamızdan lanet okuyan sözlerle anılmamaktır.Hayatın güzelliğini bu çirkin davranışlarla kirletmeye kimsenin hakkı yok.ve kimseyide üzmeyi hakkı yok.
ya arkadaşlar çok sinirlendim.ve sizlerle paylaşmak istedim.Sinirden yanlış yazmış olabilirim kelimlerimi.Sonra bana yine bide yazmayı ögrenebilirsin iyi olur demeyin:)son söz olarak mevkiniz, sosyal durumunuz ,işiniz gücünüz ne olursa olsun kimse kimsenin kölesi değildir.kimse kimseden de üstün değildir.birbirimizi  üzmeyelim:)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Sinir iyi değil :d Az sakin olmak lazım. Sizi sinerlendiren ortamlardanda kişilerdende gerekiyorsa uzak durmak lazım.
Elbette kimse bir diğer kimseden önemli değildir. Ana hayat böyle ve bu hayatta yazmış olduğunuz gibi kişilerde mevcut.

Az sabırlı davranmak gerekiyor hepsi bu.

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Emin ol o insanlar çok şey kaybediyor ;)
Kendilerini üstün göstermeye çalışırken maalesef henüz kendilerine ait kişilikleri bile olmadığını açıkça gösteriyorlar...
Sence snirlenmeye değer mi :)

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
çok teşekkür ederim.sinirlenmek aslında gereksiz ama bunu  kendimize anlatmak mümkün olmuyor bazen.Umarım  bu hayatta sabretmenin güveninde  böyle şeylerle üzülmemenin mutluluğuna ulaşırız.dip notlarım:sakin olucam.sabırlı davranıcam,sinirlenmiyeceğim:) çok sağolun arkadaşlar :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Dip notlarını uygula gerçekten iyi gelicek.
Kendi adıma rica ederim.

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sen onları değiştiremezsinki ee niye kendini yıpratıyosun.Hiç görme bile kendi kendilerine dünya onlarınmış gibi eğlenip dursunlar. Sen kendi dünyanda mutlu olmaya bak. Eğer sana bulaşıyolarsa bırak görmemezlikten gel yoklarmış gibi davran hiç olumsuz tepki verme bu seferde sen değil onlar çıldırsınlar  ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Sinirden kurtulmak için başkasını sinir etmek. Yada çıldırtmak.
İlginç bir yaklaşım.

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sinirden kurtulmak için başkasını sinir etmek. Yada çıldırtmak.
İlginç bir yaklaşım.
:alkis En güzel yöntem ben niye kendimi sinir edeyim ki..Kaprisli insanları sevmiyorum.Umursamam o kadar  ;)

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
bir dip not daha:)sinirden kurtulmak için bir başkasını çıldırtmak:)yaşasınnn ;D
;D

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kimseyi değiştirmek için ugraşma kendini değiştir bi atasözümüzde de dediği gibi ''Söz gümüşse sukut altındır diye'' söylediklerine tepki vermezsen karşındaki sinir olcak hem haklıyken haklısız durumada düşmezsin

'Sokrates ve eşi bi türlü iyi geçinemezlermiş.Bir gün eşi,Sokrates'e verip veriştirmiş;ağzına geleni söylemiş.Bakmış kocası tepki vermiyor;bir kova suyu alıp başından aşağıya boşaltmış.
Sokrates,gayet sakin:
''bu kadar gök gürültüsünden sonra bir sağnak zaten bekliyodum''demiş.

Bende normalde sinirli bir yapıya sahibim ama baktım ki haklıyken haksız oluyorum sinirimi yenmeye karar verdim için içimi verken bile sakin görünmeye ve karşımdakine sakin cevap vermeye çalıştım ve baktım ki işe yarıyor karşımdaki insanlar çıldırıyor.

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
::::::) teşşkür ederim.güzel bir fikir:)

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
:) arkdaşlr çok sagolun.tavsiyelerinz bayağı işe yaradı.Artık beni gerkszi yere üzemiyorlar.dediğiniz gibi değersiz kişilerin sözlerni çok takmıyorum.umrumda değilmiş gibi davranıyorum.Bu sefer ben değil o onlar beni önemsemeye başlyorlar.::)