o kadar mutluyum ki paylaşmak istiyorum...

• Konbuyu başlatan xeinep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde xeinep tarafından oluşturulan o kadar mutluyum ki paylaşmak istiyorum... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,329 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı o kadar mutluyum ki paylaşmak istiyorum...
Konbuyu başlatan xeinep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
H

Hünkar1

Simaylaygonca  Göndermis  oldugunuz mejas banami ayit yok ise xeinep e mi ayit, eger bana ait ise tesekürlerim  sunarim.javascript:void(0);
Göz kırpan

Z

ziyamat

Kullanıcı
10 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
xeinep bence bunları konusmak için erken değilmi senın için ilk bir hafta da belki olabilir ama emım ilerleyen zamanlarda görüş ayrılığı çıkacaktır onun için erken konusuyorsun hayal kırıklığına uğramanı istemem by

H

Hünkar1

Ziyamat
Hosgeldiniz arkadas tabiki görüs ayriligi olabilir her insanda da farkli görüsler olabilir. sevgilerim ile.javascript:void(0);
Sustum

Y

yavuzsayoğlu

Kullanıcı
9 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
osmaniye
BU siteyi tesadüf eseri buldum ve çok mutlu oldum arkadaşlar KG yi çok seviyorum ve bu siteden fazlasıyla yararlanacağıma inanıyorum.Bir de siteye yeni gelmem sebebi ile bazı şeyleri bilmiyorum geçen gün bir arkadaşla KG hakkında sohbet ettik çok hoşuma gitti öyle bir ortamımız imkanımız var mı? :)

S

Selçuk

Kullanıcı
7 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sevındımgerçekten senın adına çok mutlusun daim olur inşallah..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yavuzsayoğlu' Alıntı:
BU siteyi tesadüf eseri buldum ve çok mutlu oldum arkadaşlar KG yi çok seviyorum ve bu siteden fazlasıyla yararlanacağıma inanıyorum.Bir de siteye yeni gelmem sebebi ile bazı şeyleri bilmiyorum geçen gün bir arkadaşla KG hakkında sohbet ettik çok hoşuma gitti öyle bir ortamımız imkanımız var mı? :)
Merhaba:)
Keşke kendinize Yeni Katılanlar Bölümünde yeni bir sayfa açsaydınız.

only

only

Kullanıcı
3 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
antalya
bu siteye üye olduğum için çok mutluyum herkes içten ve samimi herkese saygılarımı sunuyorum bu site iyiki var süperrrrr ;D

R

rec

Kullanıcı
13 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
ben 20 senedir calışıyom hiç kosarak işe gitmedim çünkı erken cıkıyorumö evden :)

M

MANAGEMENT

Kullanıcı
17 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ANKARA
SELAM MİLLET SİZE KATILMAK İSTİYORUM...MÜMKÜN MÜ?

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
dostum sorman bile hata  :)
istediğiniz her zaman bizlesiniz.
aramıza hoşgeldiniz  :)

curciin

curciin

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
kesinlikle hepiniz haklısınız arkadaşlar.internette doşaşıyordum ve şans eseri denk geldim ve resmen alışkanlık yaptı bu site bende.çok güzel umarım hiç bi şekilde bozulmadan böyle devam eder ;)

K

kanaysel

Kullanıcı
26 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
teşekkür ederim arkadaşım.  bu sitede kaliteli insanlarla karşılaşacağıma inandığım için burdayım. umarım herşey gönlünüzce olur

R

Real_Factor

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Mutluluğunuzu paylaşmak istedim.Bende mutlu olmak isterdim ama bizim işyerinde maalesef hala birbirine günaydın demeyen insanlar var bu yüzden çok üzgünüm :(

M

maydonoz

Kullanıcı
7 Eki 2012
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Bende bu siteyi tesadüfen bulanlardanım aslında tesadüf diyoruz alışkanlıktan ama hayatta hiç birşey tesadüf değil gerçekten çok güzel bir site.Her açtığımda kendimi çok mutlu hissediyorum :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
maydonoz' Alıntı:
Bende bu siteyi tesadüfen bulanlardanım aslında tesadüf diyoruz alışkanlıktan ama hayatta hiç birşey tesadüf değil gerçekten çok güzel bir site.Her açtığımda kendimi çok mutlu hissediyorum :)
Güzel yorumunuz için teşekkür ediyorum.