Nietzshie Ağladığında

• Konbuyu başlatan didemhdr
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde didemhdr tarafından oluşturulan Nietzshie Ağladığında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,667 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı Nietzshie Ağladığında
Konbuyu başlatan didemhdr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
D

didemhdr

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
gaziantep
Bende size Nietzshie Ağladığında adlı kitabı önerebilirim.kitabın yazarı Irvın d.Yalom muhteşem bir kitap biraz felsefi bir kitap ama fazla ağır değil bence herkes okumalı :)

M

mysteryy

Kullanıcı
16 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
bu yazarın aşkın celladı adlı bi kitabı daha var psikystr olan kadın hastalarıyla terapilerini ve hastalarından öğrendiklerini paylaşıyo güzel ve en önemliside okuyuca birşeyler katan bir kitap tavsiye ederim.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
"ümit kötülüklerin en kötüsüdür, çünkü işkenceyi uzatır."
derken nietzsche'nin ne demek istediğini bu kitapta anlayabiliyo insan..okunması gereken
Irvın d.Yalom ın güzell kitaplarından biridir..

M

mysteryy

Kullanıcı
16 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
Zynep' Alıntı:
İrwin Yalom. Kendisi zaten psikiyatrdır.
biliyorum psikiyatr olduğunu bende zaten kitaptada aynı kimlikte olduğunu söylemeye çalışmıştım ama neyse

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
...Konu: Ümitsizlik.

Bir gün, erkeklerin başını döndüren kadın, Salome, Nietzsche'den habersiz Breuer'e gelir. 'Avrupa'nın kültürel geleceği tehlikede, Nietzsche ümitsiz. Ona yardım edin, ' der. Breuer Salome'yi tekrar görebilmek umuduyla 'peki' der. Ve varoluşun kader, inanç, hakikat, huzur, mutluluk, acı, özgürlük, irade... ve neden, nasıl gibi en önemli duraklarından geçen bir yolculuk başlar... Kendisiyle ve hayatla yüz yüze gelmekten çekinmeyenlere...

teşekkürler  :) kısa bir tanıtım olsun istedim sizin için sakıncası yoksa..... güzel bir kitap :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben kitabı küçükken okumuştum, o zaman biraz agır gelmişti.. :) şimdi okumak gerekk :D

C

cirma

Kullanıcı
11 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
çoook özel bi kitap... 5 defa okuyup bi 5 defa daa okusam muhakkak kaçırmış olduğum bişeler bulabileceğim nadir güzellikte bir eser... şiddetle tavsiye ediyorum...

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
cirma' Alıntı:
çoook özel bi kitap... 5 defa okuyup bi 5 defa daa okusam muhakkak kaçırmış olduğum bişeler bulabileceğim nadir güzellikte bir eser... şiddetle tavsiye ediyorum...
canı gönülden katılıyorum her okumada insana çok şeyler katıyor. ve hayata bakış açınızda olumlu yönde etkiliyor. mükemmel

K

kadirdeligoz

Kullanıcı
23 Mar 2012
En iyi cevaplar
0
0
Erzurum
gerçekten güzel bir kitap Friedrich Nietzsche cidden dün değil yarınların adamı olduğunu kanıtlıyor. Şimdilerde kitabın sözleri manşetlerde...

Harika bir kitap okunması gerek küllerden doğmak için :)

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
bende okuduğumda çok beğenmiştim.belki de düşündürücü etkisi beni etkilemişti  ama anlatışı da gayet akıcı.tavsiye ederim,okunmalı bencede.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Güzel kitap ama banada ağır geldi,bazı paragrafları bikaç kere okuyorum:))