neden???

• Konbuyu başlatan silver
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde silver tarafından oluşturulan neden??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,934 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı neden???
Konbuyu başlatan silver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Real_Factor
S

silver

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya gece gece nerden çıktı şimdi bu diyeceksiniz ama neden çevremizdeki sahte yüzlerle uğraşmak zorundayız hep?,neden politika yapmak zorundayız,insanların karşısında en doğal halimizle bulunmak içinde yaşadığımız toplumda neden zor acaba :mad:??

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
malesef toplumda kabul görmek ıcın toplum gıbı yasamalayız zıhnıyetı cogaldı artık .. halbukı kişilerın kendısı toplumu olusturr.. fakat bılmezler sankı toplum ınsanların varlıgınn dısında olan bı kavrammıs gıbı bakılır.. ve bu yuzden neden boyle yapmak zorundayız gıbı hayıflanmalar gun yuzune cıkar?? sahte yuzler .. adı üstunde onların bı varlıgı yok .. koyver gıtsın onları ::)

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hayatın cilvelerinden biride bu malesef. sen olduğun gibi kal insanları değiştiremezsin. çıkarlar( yani para merkezli) işin içine girdimi insanoğlu babasını bile tanımaz hale geldi malesef. çok üzücü. :(

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
çok yerinde bi paylaşım bende arkadaşa katılıyorum :( 

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
diyecek kelime bulamıyorum.. o nedeni insanların bazı insanları küçük görmesinden yada kendisinin en üstün kişiliğe sahip olduklarını düşündüklerinden olabilir diye düşünüyorum..
kendime gelince politikaya gerek yok ben buyum benim yani..

Teşekkürler paylaşımın için..

A

ayben

humyra' Alıntı:
malesef toplumda kabul görmek ıcın toplum gıbı yasamalayız zıhnıyetı cogaldı artık .. halbukı kişilerın kendısı toplumu olusturr.. fakat bılmezler sankı toplum ınsanların varlıgınn dısında olan bı kavrammıs gıbı bakılır.. ve bu yuzden neden boyle yapmak zorundayız gıbı hayıflanmalar gun yuzune cıkar?? sahte yuzler .. adı üstunde onların bı varlıgı yok .. koyver gıtsın onları ::)
ewt sana çok katılıyorum nedense insanlar gün geçtikçe ben merkezci oluyor sadece kendilerini düşünür hale geldiler ki bu çok saçma bişi insanlar başkalrına ihtiyaç duymasaydı başkalarını düşünmeseydi toplumu oluşturmaya karar vermezdi bundan sonra düsen bozulmaz ama biz gene başkalarınıda düşünemeye devam edelim ama kendimizden taviz vermeden ;)

S

silver

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
evet gerçekten öyle çevremde kendim gibi insanlar olduğunu bilmek bir nebze rahatlatıyor yorumlarınız için çok teşekkürler diğer insanları koyverdim zaten ama içimden tabii :pçünkü yinede nazik olmalı değil mi ama? ;)

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
politika yapmak zorunda değilsin diğeceğim ama maalesef bu da zor neyse sen kendin ol bırak başkalarını :cool:

G

gözyaşı

Kullanıcı
6 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
tekirdağ
gerçekten bu sorunun cevabını bulursanız banada gönderirmisiniz?

A

ayben

ewt herkes sadece kendini düşünür hale geldi. nedeni; çıkar ilişkiler arttı, insanlar sadece kendi arzu ve isteklerinin gerçekleşmesi için başkalarının tabiri caizse gözünün yaşına bakmaz oldu. hep iyiler kazanır derler ama artık bu zamanda sadece kötülük yapan, başkasına yalakalık yapan insanlar bi yerlere gelmeye başladı ama bu söylediklerim iyi insanların ya da gerçekten yeteneğe sahip olanların bi yere gelmediği anlamına gelmez. bu insanlara da her zaman Allah yardım eder. biz sadece istemesini bilelim yeter. işte; neden bu bence, insanların çıkarları, arzuları ve nefisleri için herşeyi yapabilmesi...
biz asla ve asla taviz vermemeli, kendimizi iyi bir şekilde yetiştirmeli ve başkalarının seviyesine inmeden, kişiliğimiz ve karakterimizden ödün vermeden hareket etmeliyiz  ;)

S

silver

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
haklısın ayben bende aynen böyle yapıyorum fakat bazı zamanlarda ve bazı yerlerde maalesef bazı insanlara(hiç hoşlanmadığın tipte)katlanmak zorunda kalıyorsun ve buda çok yoruyor şimdi öğrenim hayatı sonra iş yaşamı neyse yinede kendim gibi olduğumu biliyorum bu da rahatlatıyor  ;)

A

ayben

ewt bazen istemeden de olsa bazı insanları çekmek zorunda kalıyoruz hayat bu işte zor... hele üniversitede daha iyi tanıyorsun insanları, çıkarları için neler yapabileceğini sonra iş hayatı o zaman gene gösteriyor hayat yüzünü çevrenin zamanın etkisiyle daha çok değişmler oluo insanda ama alışmış oluyor insanda bu tip insanlara yeterki kendin ol

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
hayat bu arkadaşlar zorluğuda bulda ama dediğimiz gibi kendimiz olalaım her zaman bu yeter

R

Real_Factor

Kullanıcı
9 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Aslında cevap kişinin kendisinde gizli yada daha basitiyle şöyle söyliyeyim politikacıları izleye izleye bu hale gelmişizde haberimiz yok gerçekten insanlar ruhlar aleminin gece bekçileri gibi olmuş... :-\