Neden burada..Kendinigeliştir.com'dayız?

• Konbuyu başlatan crt
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde crt tarafından oluşturulan Neden burada..Kendinigeliştir.com'dayız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,342 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Neden burada..Kendinigeliştir.com'dayız?
Konbuyu başlatan crt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Sevgili Roza:)Site hakkında böyle güzel olumlu izlenimler verebilmek  sevindiriciydi teşekkürler...
Başarı konusunda "online üye sayısını " ölçü almıyoruz...
Önemli olan kalite-saygınlık-varolabilmektir.
Biz hala burada www.kendinigeliştir.com'dayız...
Ayrıca da oluşturduğumuz facebook sayfamızla da sizlerle beraberiz.
 http://www.facebook.com/kg.kendinigelistir

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
* roza *' Alıntı:
Sevgili Crt,
Cümlelerimde söylediğim üzere üye sayısı başarı için bir kriter değildir elbet, eklenen konuların birçoğunun tarihi yeni değil. Son zamanlarda artan paylaşım sitelerinin ( facebook, twitter gibi) artması insanların farklı konularda ilgisinin artmasına neden oluyor, ve gerçek paylaşımın kalitesi düşüyor.
Roza:)Evet bu konuda çok haklısın...
Kaliteye değer verenlerle yani sizlerle beraber olmak www.kendinigeliştir de buluşmak daha bi' mutluluk veriyor bizlere..Sevgiler

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Turtur:)Evet küçük hesapların muhasebecisi olmadım asla ve büyük ideallerim vardı yaşama dair..Gerçekleştirmesemde pek çoğunu umudumu yitirmedim mücadele veriyorum hala ..
Hayalimde bir insan profili çizmiştim..Bakışlarında sevgiyi görebileyim,fikirleri aydınlatsın benimle bereber yeryanı istemiştim.
Bu en büyük hayalim iki oğlumla gerçek buldu desem..Sanırım başardım?
Ne mutlu sana ..Eminim şimdi kendinden daha emin,vicdanı rahat ve ayakları yere basan birisi haline gelmişsindir  ;)
Bakalım hayat daha ne gibi sürprizleri karşımıza sunacak,sürprizlerden hoşlanmasamda...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Turtur:) Teşekkür ediyorum.
Mucizelere ben de fazlaca inanmam ,çünkü mücadele verdiğin sürece varolabiliyorsun...
Emeğinin karşılığını alabilmekse gerçek mutluluğun ta kendisidir diye düşünüyorum..
Çoğu konuda  vicdanım fazlasıyla rahat  olması zaman zaman mutlu olmam için güzel bir neden :)
Şu an sizlerle dahi olumlu iletişimler kurabiliyor ve sohbet edebiliyor olmam da bunlardan bir tanesi:) 
sevgiler

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Şu an sizlerle dahi olumlu iletişimler kurabiliyor ve sohbet edebiliyor olmam da bunlardan bir tanesi:) 
sevgiler
Bunun tek sebebi var oda kendini asla oldum diye tanımlamayıp hergün bilgine biryenisini katman.Normalde senin yaşlarındaki insanların asla senin gibi çoğu konuya hakim olabileceğini düşünmüyorum.Çünkü bakıyorumda 75-80 ler nesli öncesi kadınlar kendilerini geliştirmek adına pek bir yol alamamış gibi görünüyor..Bunda eskiden kızların okula gidememesi veya çalıştırılmaması gibi çeşitli yanlışlarda var tabii kişisel söylemiyorum.Herşeye rağmen direnen ve sonunda aydınlığa kavuşanlarda yok değil) Nese konu dışına çıkıp kimsenin canını sıkmak istemem :) kendinigelistir.com a teşekkürler  ;)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Turtur:)
(daha önceden bir sohbetimizde  (sanılmıyorsam sosyoloji  ile ilgili bir bölüm bitirdiğini söylemiştin)
Forumdaki konulara yazmış olduğun yorumlarının hepsini okuyorum saptamalarını genellikle doğru buluyor ve onaylıyorum.
Aynı noktalarda buluşabilmek ve paylaşımlarınla seni sitede aramızda görmek gerçekten güzel bir duygu...
Sevgiler   

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Turtur:)
(daha önceden bir sohbetimizde  (sanılmıyorsam sosyoloji  ile ilgili bir bölüm bitirdiğini söylemiştin)
Forumdaki konulara yazmış olduğun yorumlarının hepsini okuyorum saptamalarını genellikle doğru buluyor ve onaylıyorum.
Aynı noktalarda buluşabilmek ve paylaşımlarınla seni sitede aramızda görmek gerçekten güzel bir duygu...
Sevgiler   
Benim için çok sevindirici gerçekten düşünceleriniz.Sosyoloji şuan okuduğum bölüm ama henüz bitirmiş değilim :)
Daha çok paylaşım yapmak isterdim ama genel izlenimim olarak paylaşabileceğim çoğu şey önceden gönderilmiş.Bende sadece yorumlarımla doğru bildiğimi yazmaya anlatmaya çalışıyorum...1 insan için bile faydalı olsam gözüm açık gitmeyecek hani :) Mümkün olduğunca fikrini onayladığım ve saygı duyduğum insanlardan da çok şey yakalamaya çalışıyorum. ;)
saygılar ve sevgiler...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
* roza *' Alıntı:
Neden buradayım?
Bu site ile tanışmam 2008 yılında oldu.Bu zaman zarfında onca yaşanmışlık, onca kaybediş ve yeniden umutlar...
Yeni bir isimle yeniden katıldım aranıza.Burayı seviyorum çünkü;
Hakaret, küfür ve kişiye saygısızlık içeren cümleler yok, hayata dair pek çok şey konularda mevcut.
Anlayamadığım şeyse, o zamanlarda online üye sayısı ciddi rakamları bulan bu site bugünlerde online üye sayısına azalma var.Bu başarı için bir kriter midir, elbette hayır.Ama yinde de düşünmeden edemiyor insan?
:(
En büyük nedeni facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin artıyor olması. VE malesef gittikçe artan bir %'sinin olması. Ara ara bilgilendirme e-postaları atıyorum üyelerimize. Ancak sadece belirli bir artışa neden olabiliyor.

Korumaya çalıştığım en önemli şeylerden bi'tanesi "seviye!"

VE bu sitenin amacı belli. Her türlü gelişiminize fayda da bulunabilmek...

Gelişime niyetli insanlar geliyor, okuyor ve gidiyor. Hatta bunun için üyelik rumuzunu bile aktif etmiyor. Ben de farklı sitelerde uygulanan taktikler gibi forumu "üye olmadan okuyamama" gibi saçma sapan hale getirmiyorum açıkcası.

Paylaşımda bulunan tüm üyelere de gerek yönetime alarak, gerek de ödüllendirerek teşvik etmeye çalışıyorum.

Bu anlamda fikirleriniz varsa lütfen paylaşın. Hayata geçirelim...

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu anlamda fikirlerim var.Sizinde bildiğiniz gibi online üye sayısı ziyaretçi sayısının çok çok altına.Bence ziyaretçi olarak girenler sayfanın tamamını okuyamasın.Böylece teşvik edilebilir üye olunmaya mesela.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
turtur' Alıntı:
Bu anlamda fikirlerim var.Sizinde bildiğiniz gibi online üye sayısı ziyaretçi sayısının çok çok altına.Bence ziyaretçi olarak girenler sayfanın tamamını okuyamasın.Böylece teşvik edilebilir üye olunmaya mesela.
;) Ucundan gösterelim, diyorsun...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
turtur' Alıntı:
Bence ziyaretçi olarak girenler sayfanın tamamını okuyamasın.Böylece teşvik edilebilir üye olunmaya mesela.
Bencede güzel fikir..
Sevgili Özgür:) İstersenTurtur'un önerisini dikkate al.

R

* roza *

Kullanıcı
24 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
crt' Alıntı:
turtur' Alıntı:
Bence ziyaretçi olarak girenler sayfanın tamamını okuyamasın.Böylece teşvik edilebilir üye olunmaya mesela.
Bencede güzel fikir..
Sevgili Özgür:) İstersenTurtur'un önerisini dikkate al.
Konu mu seçilecek o zaman, kişisel gelişimden 5 konu, serbest kürsüden 3 konu gibi.Başka bir yolu olmalı, ben aynı anda onlarca kişinin girip yorum yapacağımız zaman aynı sn de 3-4 sayfa attığı anları biliyorum burada.Eğer 5-10 kişi online olma zamanını daim haline getirirse bunun devamı gelecektir.Çünkü inanın bana, bu kadar seviyeli bir site yok.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Yorumlarınız için teşekkürler.

Ama ben insanları "zorlayarak bir seçim haline getirmeyi" seven yapıda bir insan değilim.

Elbette ben de biliyorum bu şekilde yaparak üye sayısını 2'ye katlamayı vs.

Ancak buraya insanlar paylaşımda bulunmak için gelmeli. Hatta ilk mesajı "mesaj" yazmadan okuyamama gibi bir durum da yapabiliriz. Ama bu benim istediğim paylaşımı ve istediğim seviyeyi sağlamaz.

Onun için "yasakçı" mantığın dışında önerileriniz olursa çok daha güzel olur.

Ben her türlü öneriye açığım...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Özgür:)
Evet amacımız güzel iletişimler kumak ve  özelliklede kişisel gelişim alanında daha çok yararlı olabilmektir.
Kendime ait sitede üye yada online olmadan isteyen istediği konuyu okuyor..Herhangi bir engel oluşturmuyoruz.
Maksat bilgi paylaşımı..Yaptırım ve zorlamaya tabiiki gerek yok.
Bir buçuk yılı aşkın süredir (burayı çok sevdim ikinci sitem ce çok değer veriyorum işte  bunun içinde sahiplendim) sitemize  yorumlar yazıyorm.Fazlaca bir terslik olmadı..
Gençler gerçekten çok seviyeli çok saygılı .. Aykırı fikirlerle dikkat çekmeye,kişilik ıspatlama yarışında değiler..
İstek ve önerilerini belirtmeleri..
Zaman zaman sorunlarını anlatabiliyor olmaları..
Ve bunların (aile sevecenliğiyle)dikkate alınması ...Karşılıklı güzel iletişimler kurulması oldukça sevindirici..
Güzel bir topluluk oluşturduğumuza inanıyorum.
Ve ben buradan hepsini kutlamak istiyorum...

Yase

Yase

Kullanıcı
20 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
8
Çanakkale
Eşimle tanışmadan önce sitenin üyesiymişim :)
Güzel tesadüflerden biriydi bizim için...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
SevgiliYase:)
Evet yaşam kimi zaman güzel tesadüflerle doludur...Sitenin üyesi iken sahibi olmaksa hoş bi'duygu olsa gerek?:)
Seni aramızda görmekten gerçekten çok mutlu olduk artık bizim için çok özelsin desem.
 Herşey gönlünce olsun.

Yase

Yase

Kullanıcı
20 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
8
Çanakkale
Ben hala sitenin üyesiyim. Yönetici vasfında olmak için Özgür'den en ufak isteğim bile olmadı... Hatta o da bu konuda benimle konuşmadı bile hiç. Önemli olan burada olup, bi'şeyler paylaşıyor olabilmek diye düşünüyoruz biz. Yöneticiliğin ve üyeliğin ötesindeyiz yani...

Küçük bir jesti olmuş, Fikir Atölye'mizde de bulun diye özelleştirmiş beni. E olsun o kadar ;)

Ama bu benden önce olan bir şeymiş sanırım. Sitenin eski üyelerinden Zeynep Ayşe ALTAN diye bir ablası varmış. Bir ara anlatmıştı...

Yorumunuz için çoook teşekkür ediyoruz.

Hayat dediğiniz gibi güzel tesadüflerle dolu. Benim bu siteye üye olduğum tarih, Özgür'le tanıştığımız tarihten çok daha önce...  ;)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Yase:)
kendinigelistir.com gerçekten hoş sohbetlerin döndüğü çok seviyeli bir ortam.
Aslında burada olmak (yönetici-üye farketmiyor) hepimiz için çok özel bir duygu..
Açıklan konu ve yorumları okuyup değerlendirmekse günlük yaşantımıza farklı farklı anlamlar katıyor diye düşünüyorum.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Bu güzel ortam, www.Kendinigeliştir.com nasıl da bağımlılık yapıyor i..
Gerçek adımla üye olduğum kendi siteme  'Crt' rumuzuyla giriş yapmaya çalıştımya artık söyleyecek söz bulamıyor dalgınlığında bu kadarı diyorum :)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Bu güzel ortam, www.Kendinigeliştir.com nasıl da bağımlılık yapıyor i..
Gerçek adımla üye olduğum kendi siteme  'Crt' rumuzuyla giriş yapmaya çalıştımya artık söyleyecek söz bulamıyor dalgınlığında bu kadarı diyorum :)
;D ;D