ne olur bana gülmeyin

• Konbuyu başlatan hacer
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde hacer tarafından oluşturulan ne olur bana gülmeyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,282 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı ne olur bana gülmeyin
Konbuyu başlatan hacer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

bekirec

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
merhaba, hiç  öyle  şey  olur mu. niye  gülelim ki sana.Bak  gayet iyi  kullanabiliyorsun  bilgisayarı    yoksa  nasıl  yazabilirdin  bunları.

A

arzu_35

Kullanıcı
4 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
hacercim bnce bilmemek dgl öğrenmemek kötü sen en iyisini yapmışssın hoşgeldin aramızaa ;)

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
hoş buldum arkadaşlar  :) kaç gündür annem hasta siteyi ziyaret edemedim  :'(hatta şu an hastanede çok canım sıkkın ama rabbimden gelene amenna demek öğretildi bize ne yapalım buda geçecek inşaallah dermansız dertlerle imtihan etmesin inşaallah kürşat kardeşim allah razı olsun ben kardeşlerimi çok seviyorum sende benim kardeşimsin inşaallah. askerliğini buralarda yaptığını yazmıştın sanırım. izmitimiz gerçekten görüp tanıyan için özlenecek bir şehirdir yolun düşerse ağarlamak bizi memnun eder allaha emanet ol 

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
bekirec' Alıntı:
merhaba, hiç  öyle  şey  olur mu. niye  gülelim ki sana.Bak  gayet iyi  kullanabiliyorsun  bilgisayarı    yoksa  nasıl  yazabilirdin   bunları.
arzu_35' Alıntı:
hacercim bnce bilmemek dgl öğrenmemek kötü sen en iyisini yapmışssın hoşgeldin aramızaa ;)
aliCAnn' Alıntı:
HOSGELDİNİZ EFENDİM ZAMANLA ÖGRENİRSİNİZZ.. :) çok çok teşekkürler
baran0611' Alıntı:
hoş geldin hacer ...  :)
yarence' Alıntı:
HACER YENİ GÖRDÜM MESAJINI SENİ TEBRİK EDERİM İLK BİLGİSAYAR DENEYİMİNDE BU SİTEYE ÜYE OLMUŞSUN DAHA NE İSTİYON :)  SANA GÜLMEK YERİNE TEBRİK ETMEK LAZIM.BEN ÖYLE YAPIYORUM YANİ.HOŞGELDİN ARAMIZA

K

kursat06

Kullanıcı
13 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
www.serdartuncer.com.tr
hacer' Alıntı:
hoş buldum arkadaşlar  :) kaç gündür annem hasta siteyi ziyaret edemedim  :'(hatta şu an hastanede çok canım sıkkın ama rabbimden gelene amenna demek öğretildi bize ne yapalım buda geçecek inşaallah dermansız dertlerle imtihan etmesin inşaallah kürşat kardeşim allah razı olsun ben kardeşlerimi çok seviyorum sende benim kardeşimsin inşaallah. askerliğini buralarda yaptığını yazmıştın sanırım. izmitimiz gerçekten görüp tanıyan için özlenecek bir şehirdir yolun düşerse ağarlamak bizi memnun eder allaha emanet ol 

hacer abla

dileklerin için. t. ederim. ayrıca anneniz için geçmiş olsun derdi veren allah dermanıda verir.

muhabbetle....    ::)

H

hacer

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
berrak' Alıntı:
aramıza hoşgeldinnn.......
kursat06' Alıntı:
hacer' Alıntı:

hacer abla

dileklerin için. t. ederim. ayrıca anneniz için geçmiş olsun derdi veren allah dermanıda verir.

muhabbetle....    ::)
Safari' Alıntı:
Geçmiş olsun hacer hanım
  :'( :'( :'( :'( :'( :'( hastayım doktorun verdiği ilaçları bedenim için alıyorum bu stiteyede ruhum için ilaç almaya geliyomuşum gibi hissediyorum :'( :'( :'( :'( :'( bu gün neden bu kadar duygusalım yaw. serbest kürsüde arkadaşımızın yazdığı dostluk yazısı beni bir kopardı hala kendime gelemiyorum  :'( :'( :'( ruhuma iyi geldğiğniz için tekrar tekrar teşekkürler  :'( :'( :'(

P

POZİTİF

Kullanıcı
5 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
BENCE SANA GÜLMEYİ DÜŞÜNENLER
KENDİ HALİNE GÜLSÜN HATTA AĞLASIN  :(
HİÇTE KOMİK DEĞİL
AYRICA BAŞARINDAN DOLAYI KUTLUYORUM SENİ
BİRDE DÜRÜSTLÜĞÜN İÇİN
SÖYLEMESEYDİN BUNU BİZ BİLEMEZDİK ZATEN

AMA SEN DÜRÜSTÇE AÇIKLADIN BUNU
YÜREĞİN ÇOK TEMİZ
BEN BUGÜN ÜYE OLDUM DAHA
ARANIZA HOŞGELDİM  ;)

S

sonsuzkar

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
gülünecek bişey yapmamışssın ki sen.... ;)

C

cnslmst

ne yalan söyleyeyim bende burayı daha yeni buldum... yani merhaba demeyen tek kişi ben değilmişim... aramıza hoşgeldin...

L

lovelyman

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
hacer bunlar olağandır hele hele bilgisayar kullanmaya yeni başladıysan çok normaldir.bence bilgisayar kursuna gidip gitmemen gerekliliği bilgisayarı ne seviyede kullanmak istediğine bağlıdır.bilgisayarı sadece internete girmek için kullanacaksan ve çevrende iyi kötü bir kullanıcı varsa gitmene gerek yok.eğer program kulllanacaksan muhakkak gitmelisin derim.:)görüşmek üzere....

L

Lier22

bende ilk 1 hafta resim ekleyememiştim... moderatöre özel mesaj attım yardımcı oldular... ama şu resim ekleme işini hala kavramış değilim...  :) ;) :D

E

emrahla_gonul_limani

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
erzurum
kardeşim gülmek ne unutmamak gerekir. bilmemek değil öğrenmemek ayıp zaten.sen bu işi öğreneceğine inanıyoruz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...