Ne kadar "Issız"sınız?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Ne kadar \"Issız\"sınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,783 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Ne kadar \"Issız\"sınız?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ne kadar ıssız'mışım ilk ben öğreneyim  ::)

Issız Olmak İçin Fazla Sosyal 8)
Siz tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan insanısınız. Yalnlızlık hiç bir zaman sizin tercihiniz olamaz. Bir ortama girdiğinizde illa ki sohbet edecek birilerini bulur, insanlarla kaynaşır ve kendinizi kısa sürede sevdirirsiniz. Sizin bu rahat tavırlarınız karşınızdaki insan çekingen biri bile olsa sizinle kolaylıkla iletişim kurabilir. Bu yüzden bir çok insan sizin yanınızda kendini rahatça ifade eder ve sizinle vakit geçirmekten keyif alır. Hatta etrafınızdaki çekingen arkadaşlarınız cesaret edemedikleri bir girişimde bulunacaklarında ya sizden akıl alırlar yada sizin de yanlarında olmanızı isterler. Kısacası siz ıssız olacak son ‘ada’sınız.

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su perisi' Alıntı:

Siz tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan insanısınız. Yalnlızlık hiç bir zaman sizin tercihiniz olamaz. Bir ortama girdiğinizde illa ki sohbet edecek birilerini bulur, insanlarla kaynaşır ve kendinizi kısa sürede sevdirirsiniz. Sizin bu rahat tavırlarınız karşınızdaki insan çekingen biri bile olsa sizinle kolaylıkla iletişim kurabilir. Bu yüzden bir çok insan sizin yanınızda kendini rahatça ifade eder ve sizinle vakit geçirmekten keyif alır. Hatta etrafınızdaki çekingen arkadaşlarınız cesaret edemedikleri bir girişimde bulunacaklarında ya sizden akıl alırlar yada sizin de yanlarında olmanızı isterler. Kısacası siz ıssız olacak son ‘ada’sınız.

Ben de sendenim :=)

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
melankolik ıssızmışım bana uyar.

Melankolik Issız
Hangi ortamda olursanız olun siz kendi kendinize bir melankoli yaratmayı başarıyorsunuz. Siz bu buğulu dünyadan adeta keyif alıyorsunuz ama bunu gerçekten bilinçli yapıyorsunuz. Aslında insanlar tarafından aranılan, bir çok ortamda bulunması istenilen birisiniz, çünkü bir çok insan sizin içinizdeki ‘iyi’ ve ‘temiz’ kişiliği görüp sizinle olmaktan dolayı kendilerini huzurlu hissediyor ama siz yine de bir şekilde sosyal ortamlara girerken kendinize dünyayı dar edecek kadar sıkıntı yaşatıyorsunuz. Yakın arkadaş çevrenizle ne kadar rahatsanız yeni kişilerle bir o kadar huzursuzsunuz. Bu tür kalabalık ortamlarda içinizden bir ses “kaç git uzaklaş burdan evinde yalnız ve huzurlu otur, burada ne işin var” diyor. Ama siz bu iç sese kulak vermeyin.

B

bişileryapmaklazım

Kullanıcı
14 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Melankolik Issız
Hangi ortamda olursanız olun siz kendi kendinize bir melankoli yaratmayı başarıyorsunuz. Siz bu buğulu dünyadan adeta keyif alıyorsunuz ama bunu gerçekten bilinçli yapıyorsunuz. Aslında insanlar tarafından aranılan, bir çok ortamda bulunması istenilen birisiniz, çünkü bir çok insan sizin içinizdeki ‘iyi’ ve ‘temiz’ kişiliği görüp sizinle olmaktan dolayı kendilerini huzurlu hissediyor ama siz yine de bir şekilde sosyal ortamlara girerken kendinize dünyayı dar edecek kadar sıkıntı yaşatıyorsunuz. Yakın arkadaş çevrenizle ne kadar rahatsanız yeni kişilerle bir o kadar huzursuzsunuz. Bu tür kalabalık ortamlarda içinizden bir ses “kaç git uzaklaş burdan evinde yalnız ve huzurlu otur, burada ne işin var” diyor. Ama siz bu iç sese kulak vermeyin.

:) :) :)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
su perisi' Alıntı:

ben de....

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben de melankolik ıssız çıktım  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
3 melankolik,3 sosyal.. 8)
Eşitiz bayanlar...
Ben en çok adminimizin Ne kadar ıssız olduf-gunu merak ediyorum:) Kesin melonkolik çıkar ya :)

W

white_angel

Kullanıcı
12 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Issız Olmak İçin Fazla Sosyal

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su perisi' Alıntı:
Eşitiz bayanlar...
Ben en çok adminimizin Ne kadar ıssız olduf-gunu merak ediyorum:) Kesin melonkolik çıkar ya :)
Hangi Admin perim? :p

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
su perisi' Alıntı:
Eşitiz bayanlar...
Sitemizde bir tane Admin var..Oda Korsan,onu kastetmiştim Zynep..
Sen sitemizin Özelisin...
Seni dahada merak ediyorum... :)

Ne kadar ıssızsın?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
su perisi' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
su perisi' Alıntı:
Eşitiz bayanlar...

Sitemizde bir tane Admin var..Oda Korsan,onu kastetmiştim Zynep..
Sen sitemizin Özelisin...
Seni dahada merak ediyorum... :)

Ne kadar ıssızsın?
Önce bir yanlışı değiştireyim o halde, KG Forum Site'sinin 3 Admin'i vardır; Thunder, Korsan ve Zynep. :)

Testi yapayım ona göre yanıtlayayım.
Ama "ıssızlık" bana göre bir test sonucuyla açıklanabilecek bir şey değil.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Issız Olmak İçin Fazla Sosyal

Test sonucu böyle çıktı, ama dediğim gibi bu kalabalıklar içinde davranış şeklim, kalabalık olmadığında ki "ıssızlığım" epey farklı... :)