Nazan Bekiroğlu Şiirleri

• Konbuyu başlatan ebruliyn
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Edebiyat kategorisinde ebruliyn tarafından oluşturulan Nazan Bekiroğlu Şiirleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,776 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Edebiyat
Konu Başlığı Nazan Bekiroğlu Şiirleri
Konbuyu başlatan ebruliyn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan prenses35
E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
...Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Nar Ağacı ||

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bazen en büyük hakikatlerin bilgisinin en büyük günahlarla yan yana durduğunu unutma Settarhan... Aşkın nizamı parçalanınca her şey göze abes görünmeye başlar... İnsan içinden yenilenmeyince dışından eskir...
Nar Ağacı

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Umutsuzluğun lüzumu yok. Vaad edenin Rahman olduğunu bildikten sonra..

Nazan Bekiroğlu

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İçinden şiirsiz geçilemeyecek kadar derin gözleri vardı"...

(NAZAN BEKİROĞLU / nun masalları)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ya Nakkaş!

"Biraz gez dünyanın hiç kimsenin olmadığını anlarsın.Nereye kök salsan bir başkalık bir yabancılık taşıdığını.Nereye adım atsan sona kaldığını.O zaman anlarsın Adem'den bu yana bu yer'li olmadığını.O ilk adımın hatırası yerli yerinde bu kadar taze dururken neyi neresinden kurcalasan arkasında bir iğretilik bir sonradanlık çıkacağını.Mülkün Gerçek Sahibi bu kadra zahirken,toprak üzerinde kimsenin kimseye öncelik hakkı bulunmadığını,sadece bazılarının biraz erken geldiğini bazılarınınsa biraz geç kaldığını..."

Nazan Bekiroğlu / Yol Hali

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
"Keşke başımı kaldırıp yüzünüze daha iyi bakabilsem. Keşke daha yakından tanıyabilsem. Bir bilsem. Kimsiniz ve ne işimiz var birbirimizin hayatında? Sizde benim cümlelerim var bende sizin gözleriniz."

Nazan Bekiroğlu

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Seviyordum ama sevdiğimi bilmiyordum. İşte şimdi farkettim. Seninle karşılaşmamız bir dostluktan fazlası içindi. Tanışmamız kaçınılmazdı, çünkü araya muhabbet ezelden girmişti.!

- bab-ı cümel

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Günah ah'la kafiyelidir o da Siyah'la. Simsiyah'la vah'la eyvah'la. Lakin hepsi de Allah'la. Ah'tir kafiyelerin en güzeli...
Nazan Bekiroglu

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ve dörtte üçü su olduğundan mı vücudumuz okyanuslar gibi ay'ın cazibesinin etkisindedir ?
Bu yüzden mi içimiz gel git halindedir ?

Nazan Bekiroğlu - Mor Mürekkep

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
"Her sabah tükendi,her akşam yenilendi.Alışkanlık insanın mizacı.
Adem,gözü karanlığa alışır gibi dünyaya da alıştı."

.../La Sonsuzluk Hecesi