n_i_s_a'nın Kaleminden/Bilmeyeceksin..

• Konbuyu başlatan n_i_s_a
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde n_i_s_a tarafından oluşturulan n_i_s_a'nın Kaleminden\/Bilmeyeceksin.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,168 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı n_i_s_a'nın Kaleminden\/Bilmeyeceksin..
Konbuyu başlatan n_i_s_a
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serseri_Şair
N

n_i_s_a

Bırakacaksın kendini,batan güneşin ufkuna..
adını bilmediğin kuşların kanatında terennüm edecek hasretin..ve kızılı vuracak akşamın, yeminlerle kapanan gözlerinin ferine..bir musiki gibi dilimde adın geceye üflenirken..sen hiç bilmeyeceksin tren raylarında ayrılacak ellerimiz,tünellerde kaybolacak yüzün..akşam sefaları açmayacak o bildik kokusuyla,ve avuçlarımı kanatmayacak artık güllerin dikeni..ve bulutlar ıslatmıyacak artık sırılsıklam..yine de yaz sıcağında kavrulmaya devam edeceğim..üşüdüm mü,ağladım mı,sevdim mi,öldüm mü..sen hiç bilmeyeceksin…

H

hayal_12

Ellerine sağlık 'n_i_s_a'.. Güzelmiş.. Sanırım yüreğinin yanmışlığını ancak bu kelimeler anlatabiliyor.. Devamını bekliyorum.. Merakla!.. Hep meraklı olan siz olmayacaksınız ya.. :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
yüreğine ve eline sağlık nisacım,cok hoşş yazmışsınn... ???

N

n_i_s_a

hayal_12' Alıntı:
Ellerine sağlık 'n_i_s_a'.. Güzelmiş.. Sanırım yüreğinin yanmışlığını ancak bu kelimeler anlatabiliyor.. Devamını bekliyorum.. Merakla!.. Hep meraklı olan siz olmayacaksınız ya.. :)
:)

Sizlerinden yüreğine sağlık arkadaşlar..yüreğinizi katarak okuduğunuz için..selam ve dua ile..

kemal_zengin

kemal_zengin

Kullanıcı
7 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
ÇOK GÜZEL  BİR ŞİİR  paylasımın için tessekkurler nisa...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bu kadarmı imiş yav.
Hayret, ilginç bir tarz ama hoş.
Devamı neden gelmemiş anlamadım.

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
üşüdüm mü,ağladım mı,sevdim mi,öldüm mü..sen hiç bilmeyeceksin…
Duygularımı tercüme eden bir yazı...Paylaşımın için teşekkürler..

T

TatlRya

Kullanıcı
25 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Yüreğinize sağlık. Devamının gelmesi dileğiyle.