mutluluk mutluluk mu?

• Konbuyu başlatan özlem112
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde özlem112 tarafından oluşturulan mutluluk mutluluk mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,551 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı mutluluk mutluluk mu?
Konbuyu başlatan özlem112
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
      mutluluk mutluluk mutlu olmak istiyorum..ya niye mutlu değilim niye mutlu olamıyorum..
mutluluktan çıldırmış olmak ister misiniz?Bana sorarsanız ben istemem.Sakın bana ne garipsin demeyin.Niye mutluluktan da kaçıyor demeyin.Düşünsenize her gün böyle neşelisiniz böyle hep yüz kaslarınız gülmekten gerİlmiş vaziyette..Ya yeter gülmek istemiyorum demek zorunda kaldığınızı..Ya da karşınızda devamlı gülen kişiler.ve karşınız da hep iyiler ve herşey adaletli. Yani düzen mükkemel.Ağlamak ne onuda bilmiyoruz.
  hayaller zorlanmıyor.Zaten herşey bizi mutlu ediyor.üzüntü yok.O zaman bizler mutluluk ne anlayabileckmiydik.Ya da uğraşlarımız için heyacanlar yaşayabilecek miydik?ben üzülmek de istiyorum aglamak ta.kaybetmek de istiyorum kazanmak da.Hayatım da sevinç ve hüznü yaşayabilyim ki iyinin kıymetinin bileyim..yoksa  sizler mutluluk mutluluk  diyenlerden misiniz?

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Yazı gerçekten doğru ve güzel paylaşımın içinde teşekürler...
Yalnız O gülümseme kalpten gelirse gerçekten mutlusun demektir...Ve eğer kalpten geliyorsa mutluluk sıkılmazsın hep mutlu olmaktan...

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
çok saçma bence.çünkü sen herzaman mutlu olmak istemiyorsan,o bize göre mutluluk vermeyen şeyler aslında sana mutluluk veriyordur..yani sen mutluğu normal değil de farklı bir şekilde sağlıyorsundur.....bu da senin hoşuna gisiyorsa ben sana mutlusun derim..

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Biraz kaçış ve savunma gibi geldi bana bu yazdıkların. :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
İnsanoğlu işte. Daimi mutluluktan bilesıkılabiliyor.
İlginç.
Neyse.. Konu bana biraz tuhaf geldi vesselam. Şimdi konuya uç bir örnek vericem ortalık karışıcak. Mutluluk mutluluk diyenlerden değilim diyeyim.
Başkada  ses etmim.

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Şimdi konuya uç bir örnek vericem ortalık karışıcak. Mutluluk mutluluk diyenlerden değilim diyeyim.
Başkada  ses etmim.
---
Nasıl bir örnek vercen merak ettim ???:)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
gökteki yıldız' Alıntı:
Şimdi konuya uç bir örnek vericem ortalık karışıcak. Mutluluk mutluluk diyenlerden değilim diyeyim.
Başkada  ses etmim.
---
Nasıl bir örnek vercen merak ettim ???:)
Dedim ya Ortalık karışmasın diye sana özel olarak açıklarım müsait bir zamanda söz..

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Tamam o zaman teşekürler sözünü tutacağına eminim :)