MUTLU OLMAK İÇİN NELERDEN VAZGEÇİLİR?????

• Konbuyu başlatan asyam
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde asyam tarafından oluşturulan MUTLU OLMAK İÇİN NELERDEN VAZGEÇİLİR????? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,946 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı MUTLU OLMAK İÇİN NELERDEN VAZGEÇİLİR?????
Konbuyu başlatan asyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASLIHAN
asyam

asyam

Kullanıcı
7 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
aydın/kuşadası
insanlar küçük bir mutluluk küçük bir sevgi sıcaklık için çoğu zaman çok fedakarlık ediyor ve biçok şeyden vazgeçiyor
  PEKİ VAZGEÇMEYE DEĞİYORMU kimi zaman evet kimi zaman hayır
  ama çoğunluk olarak değmiyor size tavsiyem bir şeyden bir kişiden vazgeçerken çok iyi düşünün  sonunda mutlu olmak istiyorsanız

K

Kendi

Kullanıcı
19 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Bilmem sevgili arkadaşım bu kadar hesap yapmak ne kadar doğru ,her seçim aynı zamanda bir vazgeçiştir vazgeçtiğimiz değil tercih ettimiz şey ne ise onunla ilgilenmeliyiz bence bu şekilde mutlu olunabilir ,

I

iyivakit

Kullanıcı
13 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bence mutlu olmak için vazgeçtiğin şeyler seni mutsuz edebilecek şeylerdir zaten.bunlardan vazgeçince mutlu olursun yada olacağını sanırsın.

Ö

özlm

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
katılıyorum bence de önce kendimizi mutsuz hissetircek şeylerden vazgeçmeliyiz ;)

A

altinoran

Kullanıcı
24 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
bence en güzeli mutlulu tüketecek seviyeye gelmemektir..

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
küçük mutluluk içinde geçiyor hayat..eğer fedakarlığım yüzümde bir gülümsemeye sebep oluyrsa neden olmasınn ::) ::)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
asyam' Alıntı:
insanlar küçük bir mutluluk küçük bir sevgi sıcaklık için çoğu zaman çok fedakarlık ediyor ve biçok şeyden vazgeçiyor
   PEKİ VAZGEÇMEYE DEĞİYORMU kimi zaman evet kimi zaman hayır
   ama çoğunluk olarak değmiyor size tavsiyem bir şeyden bir kişiden vazgeçerken çok iyi düşünün  sonunda mutlu olmak istiyorsanız

Hayat zaten seçim ve vazgeçişlerden ibaret benim için ve bir çoğu için. :)

Bu yüzden de ben her zaman mutlu olmak için bir şeylerden vazgeçmek yerine bakış açımı değiştirmekten yanayım.
Zaten bir kişiden vazgeçmek kolay değildir bana göre,vazgeçiliyorsa da zaten karar ve seçim önceden veirlmiştir.
Aslında vazgeçişler her zaman üzer insanoğlunu,içini burkar...Bu vazgeçiş bazen sevgilimiz,bazen ailemiz bazen dost/arkadaş,bazen uzun zamanadır kullandığımız bir obje...

:)

T

tubix

Kullanıcı
30 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
mutlu olmak içinn kötüü geçmiştenn vazgeçilirr unutulurr :):):)   :) :) =) =)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yav bu çok genel bir bakış.. monalisa'nın da dediği gibi durum ve kişiye göre değişir. Burada ne mantığı ne duyguyu ön planda tutabilirim şu koşullarda.

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Valla hiçbirşeyden vagçemem.
Beni mutlu eden şeyler zaten vageçemediklerim  :D
Hoş beni mutsuz ettiği halde vazgeçemediğim şeylerde yok değil  :icelimarkadas