Mutlaka filme uyarlanmasını gerektiğini düşündüğünüz kitap hangisi ?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde En Son Okuduğum Kitap kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Mutlaka filme uyarlanmasını gerektiğini düşündüğünüz kitap hangisi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,362 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı En Son Okuduğum Kitap
Konu Başlığı Mutlaka filme uyarlanmasını gerektiğini düşündüğünüz kitap hangisi ?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan peyamiyavuz
E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Neden kişisel gelişime yardımcı filmler çekilmez anlamam.Mesela ben müdavimi olabilirim :)
Uyuşmamıza sebep olan aşk,korku,gerilim,aksiyon,din içerikli filmler oluyorda
Doğan Cüceloğlu'nun Savaşçı Kitabı neden olmasın ;)sadece öneri

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Önerin çok güzel  Ebrucum da kaçırdığın bir şey o saydıkların da hayatın en heyecan verici bir parçasıdır bilirsin onsuz hayat çok yavan olur :)

Kişisel gelişim ile ilgili film demişsin,elbet bu tür filmler var,çok rağbet görmesede,yahut bakış açıları ile izlediğimiz filmlerde bunu göremeyenler olsada,izledigim hemen hemen her filmden kendini geliştirmek için bir söz yahut kare yada filmin bütününde bulabilirim..

Bir kaç  tavsiye edebilirim begeneceginden  eminim :)

Azmin ve başarının öyküsünü "sol ayağım" da bulabilirsin :)

Neale Donald Walsch'nin hayatını konu alan "Tanrı ile sohbet" (bir arkadaşım tavsiye etmişti ama bulamadım cd sini izlersen banada tavsiye edersin umarım)

Belgesel olan ve yine bulamadığım bir fil "Ne biliyoruz ki" var mesela aklıma gelen..

Özsaygıyı geliştirici bir film "The Other Sister  (Diğer Kızkardeş)" izleyebilirsin..

İş dünyasıyla ilgili "İşkolik" var mesela...

"Şimdi yada asla" filmide kişisel gelişim için izlenmesini tavsiye ederim..

Bir arkadaşıma sordum bildigin kişisel gelişimle ilgili film varmı diye oda "Muhteşem Münazaracılar " Zor ortamlarda konuşmanın etkili yollarını anlatıyormuş bunuda sayende öğrendik ama cdsini bulacagımı hiç sanmıyorum :) Bulursan şayet banada ilet :)

Şimdilik bu kadar..Aklıma gelirse yada duyarsam hemen burda paylaşırım :) Tavsiyelerede açığım.

İyi seyirler  ;)

E

emrex

Kullanıcı
27 Nis 2010
En iyi cevaplar
0
0
Karaman
Su Perisi' Alıntı:
Ben bir iki tane yazayım örnek teşkil etmesi açısından,sizin beğendiğiniz mutlaka filme uyarlansın diye düşündükleriniz varsa paylaşabilirsiniz.. :)

Melekler ve Şeytanlar ( Dan Brown )
Kanlı Kartal ( Craig Russel )
Yedinci Papirüs ( Wilbur Smith )
Şeytan Yemini ( jean christopher grange )
Diğer.. (isim belirtiniz) 

Dip not: Her ne kadar okuduğum romanların filme çevrilmesi taraftarı degilsem de,Dan Brown ve jean christopher grange nin bütün kitapları özellikle en son okudugum şeytan yemini filme çevrilebilir.... :)
grange'in bir kac kitabı filme cevrildi: kızıl nehirler, taş meclisi, kurtlar imparatorlugu (http://www.sinemalar.com/film/1429/Kurtlar-Imparatorlugu/, http://www.sinemalar.com/film/1374/Kizil-Nehirler/) hatırladıklarım.
Aynı sekilde dan browunun bir kac kitabıda film oldu. davinci sifresi, (melekler ve şeytanlar http://www.sinemalar.com/film/7973/Melekler-ve-Seytanlar/).

E

emrex

Kullanıcı
27 Nis 2010
En iyi cevaplar
0
0
Karaman
bu arada bence grange kitaplarından en iyisi siyah kan filme cevrilse güzel olur.

S

suheda:)

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
  Bence EN SON YÜREKLER ÖLÜR kitabı filme uyarlanmalı.

Bu kitabı,biraz abartı olacak ama,soluksuz okudum.
  Filmini de pekala soluksuz izleyebilirim=)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Tabi ki "Olasılıksız"... Okurken hep film olsun bu ne kadar heyecanlı demiştim.
Bir de tarihi kitaplar vardır ki zaten hep okurken zihnimde filmleri çekiliyor onların:)

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
MEDİHA' Alıntı:
Tabi ki "Olasılıksız"... Okurken hep film olsun bu ne kadar heyecanlı demiştim.
Bir de tarihi kitaplar vardır ki zaten hep okurken zihnimde filmleri çekiliyor onların:)
aynen katılıyorum ben ilk başta filmden kitap  haline geldiğini düşünmüştüm mutlajka film olmalı

merve1894

merve1894

Kullanıcı
5 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ateşle oynamak ve alaycı kuş adlı seri kitabı isterdim. o kadar harika bir kitap ki. fakat film yeni gösterime giriyor. hayal kırıklığına uğradım, çünkü ileride  ben onu beyaz perdeye taşımayı çok istiyordum  :)

P

peyamiyavuz

Kullanıcı
23 Nis 2012
En iyi cevaplar
0
0
Konya
Çok haklısınız.. Ben filmi izlerken kitabı okurken ki aldıgım tadı alamıyorum.
Stephen King Hayvan mezarlıgı yeniden daha iyi bir şekilde film yapılabilir.
Bu sevdiğim kitabın filminin rezalet oldugunu düşünüyorum.